3 kroki by urozmaicić swoje życie seksualne

Seksportal 14 grudnia 2017 1
3 kroki by urozmaicić swoje życie seksualne

Nuda w sypialni pojawia się nawet w najlepszych związkach. Eksperymenty w sypialni nie tylko podnoszą temperaturę w związku. A udane życie seksualne korzystnie wpływa na pozostałe sfery naszego życia.

Powiew nowości i zmysłowości

Większość par uprawia seks w zaciszu własnej sypialni. Nie ma w tym nic złego, ale każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje odmiany. Warto wyjść ze swojej strefy komfortu. Poszukajcie nowych miejsc, w których moglibyście się kochać. Możliwości jest na prawdę bardzo wiele… Kuchenny stół, łazienka, zacisze własnego ogrodu czy nadmorska plaża. Wszystko zależy od waszej odwagi i indywidualnych upodobań.

3 kroki by urozmaicić swoje życie seksualne - kajdanki

“Warto zainteresować się gadżetami dla dorosłych. W sex shopach znajdziemy mnóstwo ciekawych zabawek.” – radzi ekspertka z portalu Twojaintymność. Dużą popularnością cieszą się kajdanki, żele intymne czy też rożnego rodzaju wibratory. Osoby lubiące eksperymenty mogą zdecydować się na zakup erotycznego kostiumu. Czerwony Kapturek, Sroga Policjantka, Niegrzeczna Pielęgniarka, a może Ponętna Pokojówka? Możliwości są praktycznie nieograniczone.

A może zmysłowy masaż dla dwojga?

Nasze ciało pełne jest stref erogennych. Niektóre z nich są powszechnie znane… Są to na przykład okolice intymne, usta czy kobiece piersi. Ale tak na prawdę każdy z nas na swoim ciele nosi unikalną mapę stref erogennych… Niektórych z nas może relaksować masaż stóp wykonany przez partnera. Inna osoba na taką pieszczotę może zareagować łaskotkami i atakiem śmiechu. Dlatego warto zdecydować się na masaż swojego partnera, dzięki niemu lepiej poznamy ciało ukochanej osoby.

Jak przygotować się do takiej sesji?

Po pierwsze zadbajmy o odpowiedni poziom komfortu. Naszemu partnerowi musi być wygodnie. Niestety mało kto z nas dysponuje specjalnym łóżkiem do masażu. Na szczęście bez problemu możemy sobie porazić bez niego. Wystarczy, że na podłodze położymy gruby koc bądź karimatę i przykryjemy je ręcznikiem.  Kolejnym przydatnym gadżetem jest specjalny olejek do masażu. Taki kosmetyk nie tylko pięknie pachnie, ale także pielęgnuje skórę i zwielokrotnia doznania. Jeśli nie dysponujemy odpowiednim kosmetykiem możemy wykorzystać oliwkę kosmetyczną dla dzieci. Aby masaż był przyjemniejszy zadbajmy o odpowiednią temperaturę kosmetyku.

Intymny nastrój to klucz do sukcesu. W trakcie masażu możemy zrezygnować ze zwykłego oświetlenia, zastąpmy je świeczkami. To ich blask pomoże stworzyć tę wyjątkową, romantyczną atmosferę.

Miłosny poczęstunek

Nie od dziś wiadomo, że jedzenie pobudza zmysły. Jeśli lubicie słodycze możecie zorganizować sobie sesję z rozpuszczoną czekoladą, miodem czy też bitą śmietaną… Zlizywanie tych przysmaków z ciała partnera może stać się prawdziwą przyjemnością. O nadmiar kalorii nie musicie się obawiać. Bez problemu spalicie je w trakcie wspólnych miłosnych igraszek.

Udane życie seksualne to praca obojga partnerów. Aby było udane powinniście jak najwięcej ze sobą rozmawiać. Szukać inspiracji i nowych podniet. Opowiadajcie sobie o swoich fantazjach seksualnych… A potem z radością je realizujcie.

One Comment »

  1. Mariusz 27 stycznia 2018 at 01:17 - Reply

    Sex

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5