4 powody, dla których wegetarianie są lepsi w łóżku

Seksportal 22 maja 2016 0
4 powody, dla których wegetarianie są lepsi w łóżku

Istnieją naukowe dowody nie tylko na związek diety z możliwościami seksualnymi mężczyzn, lecz również na to, że wegetarianie mogą być dla kobiet bardziej atrakcyjni. W codziennej diecie to mężczyźni zwykle spożywają więcej mięsa oraz innych produktów pochodzenia zwierzęcego. Jedzą nie tylko więcej, lecz również przykładają  przy tym mniejszą wagę do jakości pożywienia. To, że nie dbają o swoją dietę, powoduje, że cierpią na szereg schorzeń. Przeciętna długość życia polskich mężczyzn jest średnio o 9 lat krótsza niż kobiet.

marchewkaDieta wegetariańska ma wiele korzyści zdrowotnych. Może wyeliminować wiele problemów, w tym również seksualnych. Wegetarianie mają zazwyczaj niższy poziom cholesterolu we krwi, obniżone ryzyko chorób serca, nadciśnienia tętniczego oraz cukrzycy typu 2. Wykazują również mniejszą zapadalność na nowotwory

Dieta wegetariańska ma znacznie mniej tłuszczu, cholesterolu i odkwasza organizm. Poza tym zawiera więcej błonnika pokarmowego, witaminy C, kwasów nienasyconych oraz węglowodanów złożonych, a więc wszystkich składników służących zdrowiu, samopoczuciu, sprawności umysłowej, dobrej kondycji fizycznej i seksualnej.

Mniej problemów z erekcją

Nie ma chyba bardziej bolącego mężczyznę problemu, niż dysfunkcja erekcji. W 2014 roku przeprowadzono badania na mężczyznach cierpiących na choroby serca. Okazało się, że 75% z nich cierpi również na dysfunkcję erekcji. Dieta wegetariańska zmniejsza ryzyko zarówno zapadalności na choroby serca, jak i problemy z erekcją, o 1/3.

Więcej energii w łóżku

Dieta wegetariańska dodaje więcej energii. Głównie z racji faktu, że składniki pokarmowe są lepiej przyswajalne. Dowodzą tego badania. Mężczyzn na różnych dietach poddano testowi wysiłkowemu, polegającemu na jechaniu na rowerku stacjonarnym aż do upadku mięśniowego. Panowie na diecie wysoko-mięsnej osiągali średni wynik 57 minut. Panowie na diecie mieszanej, mięsno-warzywnej 114. Wegetarianie mogli pochwalić się średnim wynikiem 167 minut. Więcej energii na rowerku to również więcej energii na co dzień, również w łóżku.

Lepszy smak nasienia

Nie przeprowadzono tutaj badań naukowych, gdyż smak męskiego nasienia jest odczuciem czysto subiektywnym. Aktorka filmów dla dorosłych Annie Sprinkle powiedziała w wywiadzie, że woli pracować z mężczyznami na diecie wegetariańskiej, gdyż ich sperma smakuje po prostu lepiej. Dlaczego? Prawdopodobnie związane jest to z większą ilością świeżych owoców w diecie, dzięki czemu nasienie nabiera słodkawego posmaku. Podobne działanie ma chlorofil, obecny we wszystkich zielonych warzywach. Z drugiej strony dieta mięsna powoduje, że nasienie nabiera słonego smaku.

wegetarianie lepsi w łóżkuPrzyjemniejszy zapach ciała

W 2006 roku w Czechach przeprowadzono badanie atrakcyjności zapachu mężczyzn. Od ochotników pobrano próbki ze spoconej skóry. Panowie następnie na 2 tygodnie zmienili dietę na czysto wegańską. Po 2 tygodniach znów pobrano próbki. Oba zestawy przedstawiono do oceny paniom, które miały ocenić, która wersja jest bardziej „pociągająca”. Okazało się, że weganie pachnieli lepiej. Skąd taki wynik? Najprawdopodobniej związane jest to z ilością toksyn, jakie dostarcza do organizmu człowieka czerwone mięso. Toksyny są wydalane z ciała przez pory w skórze. Generuje to nieprzyjemny zapach.

A wy, robiliście jakieś własne eksperymenty, którymi chcecie się podzielić?

 

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5