8 owocowych afrodyzjaków dla mężczyzn

Aneta R. 9 lipca 2017 0
8 owocowych afrodyzjaków dla mężczyzn

Doskonale wiemy, że w miarę jedzenia apetyt rośnie, ale jest to nie tylko apetyt na coraz to nowsze potrawy, ale na …seks. Istnieją naturalne afrodyzjaki, które to poprawią nasze życie seksualne. Naturalne afrodyzjaki to oczywiście owoce. Mamy osiem propozycji owocowych afrodyzjaków, dzięki którym nasz apetyt na seks nigdy nie będzie malał.

Przez żołądek do serca, od serca do seksu

Droga do serca zawsze, bądź też często wiedzie po prostu przez żołądek. Oczywiście nie mówimy tutaj o żadnych wykwintnych obiadach ale przeciwnie o afrodyzjakach, które dodają wigoru, a także poprawiają nasze życie seksualne.

Wcale nie trzeba kupować drogich afrodyzjaków, lecz wystarczy wykorzystać konkretne owoce i warzywa. Udowodniono bowiem, że wpływają one na naszą potencję, chociaż często nie zdajemy sobie sprawy z tego faktu. Jakie owoce spożywać, aby zawsze cieszyć się udanym seksem?

Najlepsze owoce na potencję

  • Banany cechują się szczególnie silnym działaniem i pobudzają nas erotycznie, albowiem zawierają w swoim składzie fenyloetyloaminę, która zwiększa ekscytację i poprawia samopoczucie. Warto zaznaczyć, że banany poprawiają również naszą płodność.
  • Owoce granatu także można ująć za doskonałe afrodyzjaki, ponieważ zawierają fitoestrogeny, a te z kolei działają podobnie do estrogenów. Dzięki owocom granatu o wiele dłużej będziemy cieszyć się zdrowiem, młodością i sprawnością seksualną.
  • Jabłka również w znakomity sposób zwiększają ochotę na seks.
  • Brzoskwinie i melony działają pobudzająco na nasze zmysły. Dodatkowo pozytywnie działają na smak nasienia, co często ma duże znaczenie dla partnerki.
  • Avokado podnosi poziom testosteronu, a także sprawia, że poprawia się nasze libido, To także owoc, który sprawia, że nasze doznania seksualne są silniejsze.
  • Winogrona, znane są od wieków, jako owoce, które poprawiają naszą potencję. Warto zaznaczyć, że spożywając je pobudzamy krążenie krwi w organizmie, a także zwiększamy energię.

 

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5