A może dziś..seks w trójkącie?

Aneta R. 26 maja 2017 0
A może dziś..seks w trójkącie?

Czy Ty również fantazjujesz na temat seksualnych trójkątów? Czy czasem marzysz, że Ty i DWIE ponętne kobiety towarzyszą Ci w łóżkowych igraszkach? Czy myślisz, że kobieta powinna zgodzić się na tego typu seks?

Powszechna fantazja o trójkącie

Fantazje erotyczne o trójkącie są stosunkowo popularne, chociaż nie każdy chce się do nich przyznać. Oczywiście, czasem marzenie jest tak silne, że chcemy je wdrożyć w życie i choć raz przeżyć taką pasjonującą noc. Naturalnie istotne jest to, że nie każde marzenie można spełnić, a co więcej aby to zrealizować muszą zgodzić się na doświadczenie obie strony. Jeżeli Twoja partnerka również zdecydowana jest na ten eksperyment z całą pewnością warto go wypróbować, ale nie może on prowadzić do niechęci, żalów i problemów w związku.

 Marzenie a rzeczywistość

Jeśli oboje ustaliliście, że macie ochotę przeżyć erotyczną przygodę w trójkącie zacząć możecie rozmawiać o zaproszeniu jeszcze jednej osoby. Warto aby była to osoba zaufana. Jeśli takiej nie macie może to być również zupełnie obca osoba, taka z którą na przykład spotkacie się raz w życiu i nigdy więcej. Obecnie w sieci istnieje wiele portali erotycznych, dzięki którym można kontaktować się z dorosłymi osobami, które podobnie jak wy mają ochotę na fajną przygodę.

Trójkąt bez żalu

Niewłaściwy dobór partnera do trójkątów może jednak doprowadzić do negatywnych emocji i niekiedy skrajnych uczyć. Jak nie popełnić błędu? Jeśli osoba, którą zapraszacie jest obca, z całą pewnością warto jeszcze za pośrednictwem Internetu dowiedzieć się o niej parę słów. Naturalnie nie wolno ślepo wierzyć we wszystko co mówi, lecz zachować ostrożność. Decydując się na seks w trójkącie, zapraszając do łóżka tę trzecią osobę, mamy szansę na zupełnie inne doznania. Czasem tego typu seks budzi kontrowersje, jednakże jeśli macie ochotę warto. Dostarczy wam ogrom niesamowitych doznań, a zabawa stanie się o wiele ciekawsza.

 

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5