Britney Spears– niesamowity striptiz na scenie

Aneta R. 10 czerwca 2017 0
Britney Spears– niesamowity striptiz na scenie

Britney Spears znana gwiazda muzyki pop potrafi zaskoczyć. Wykonany na scenie striptiz wywołał sensację wśród fanów i w świecie muzyki. Piękny głos, idealne, seksowne ciało – warto oglądnąć show gwiazdy.

Ikona kultury masowej XX wieku

Britney Spears uznana jest za ikonę kultury masowej w świecie rozrywkowym, oraz w muzyce pop. Niekiedy nazywana księżniczką popu wokalistka urodziła się 2 grudnia 1981 roku. Zaliczana jest do największych i najwspanialszych artystów, którzy znacząco wpłynęli na odrodzenie się muzyki pop w dekadzie XX wieku.

Rzec można że Britney Spears zrewolucjonizowała przemysł muzyczny, pomimo iż początkowo uchodziła za gwiazdę pełną niewinności. Wraz z indywidualnym rozwojem i wzrostem doświadczenia otworzyła w muzyce nową erę i doprowadziła do powstania nowego nurtu, jakim jest teen pop.

Artystka wpisana jest do Księgi rekordów Guinnessa jako osoba z największą liczbą sprzedanych albumów, ponieważ przekroczyły one 100 milionów egzemplarzy.

Zapraszamy do zobaczenia niezwykłych, pełnych seksu zdjęć z koncertu, na którym Britney Spears zupełnie puściły hamulce. Oto striptiz w jej wykonaniu.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5