Cechy dobrego kochanka, co każdy mężczyzna powinien posiadać?

Aneta R. 30 listopada 2017 0
Cechy dobrego kochanka, co każdy mężczyzna powinien posiadać?

Jakie cechy powinien mieć kochanek idealny? Oczywiście podstawą jest umiejętność zaspokajania potrzeb seksualnych. Jednakże to nie jedyna cecha, którą powinien posiadać idealny w łóżku mężczyzna. Aktywność i doskonały rytm, a także wiele innych cech, o których za chwilę wspomnimy.

Jaki powinien być mężczyzna?

Najważniejsza jest czułość, bez niej seks staje się oziębły, a uczucie po pewnym czasie zupełnie się wypala. Mężczyzna powinien więc wykazać się aktywnością w czasie gry wstępnej. Etap ten powinien opierać się przede wszystkim na czułości, a przede wszystkim mężczyzna musi starać się przygotować kobietę do następnego etapu. Wystarczą gesty, dotyk i pieszczota najintymniejszych miejsc ciała, aby wyrazić swoje uczucie. Dzięki temu nie tylko pobudzimy partnerkę, ale również pokażemy jej własne uczucia. Warto zaznaczyć, że mężczyzna powinien również zadbać, aby w czasie gry wstępnej nie pozwolić rozluźnić się partnerce, lecz wciąż utrzymywać napięcie, które jest niezbędne do kolejnego etapu.

A czy Ty jesteś dobrym kochankiem?

W sypialni najważniejsze jest wprowadzanie nowości i nowinek. Jeżeli umiesz zaskoczyć swoją partnerkę wówczas na pewni traktuje cię ona jako prawdziwy skarb. Oczywiście można wykonać to w bardzo prosty sposób. Wystarczy wprowadzić nowe pozycje seksualne, pieszczony i rozpalić ciało kobiety. Mężczyzna nie powinien się również wstydzić swych słabości, bowiem dzięki nim partnerzy stają się sobie bliżsi. Pozbądź się swoich zachamowań, zadbaj o potrzeby swoje i swojej partnerki, a z całą pewnością wasze życie seksualne będzie w pełni udane.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5