Chcesz kupić kobiecie bieliznę erotyczną? Zanim wybierzesz musisz to przeczytać!

Aneta R. 22 września 2017 0
Chcesz kupić kobiecie bieliznę erotyczną? Zanim wybierzesz musisz to przeczytać!

Paski, troczki, stringi, halki, koronki i wiele, wiele innych rodzajów kobiecej bielizny, sprawia, że wchodząc do sklepu od razu dostać można zawrotu głowy…

Tymczasem Ty założyłeś sobie, że najbliższym prezentem dla Twojej partnerki będzie właśnie erotyczna bielizna. Owszem czasem lubisz, jak kobieta chodzi po domu jedynie z męskiej koszuli, ale czasem masz ochotę zobaczyć swoją partnerkę w bardziej pikantnej wersji. Jeżeli chcesz kupić kobiecie bieliznę, wybór jest trudniejszy niż myślisz. Okazuje się bowiem, że wcale nie wystarczy znać odpowiedni rozmiar..problem jest o wiele bardziej zawiły.

Mężczyzna kupujący damską bieliznę wkracza na…pole minowe

Nie ukrywajmy, wybór i zakup bielizny kobiecej przez mężczyznę jest trudny. Przede wszystkim wkraczasz w strefę intymną kobiet a sprzedawczyni za ladą, może spoglądać nieco dziwnie. Jednakże wiesz, że twoje partnerka się ucieszy..więc do dzieła!

Wybierając bieliznę dla partnerki odpowiednio musisz wybrać rozmiar. Oczywiście zawsze można wymienić, jednak kobieta docenia, że jej mężczyzna od razu trafił w sedno. Można nieśmiało podpytać partnerkę w domu, aby iść do sklepu i właściwie wiedzieć, co chcemy kupić. Jednakże jeśli to ma być niespodzianka, w ten sposób możemy ją tylko popsuć.

Liczy się nie tylko Twój gust

Mężczyzna który kupuje kobiecie bieliznę, na ogół ma na uwadze swój własny gust. Marzenia podpowiadają mu jak partnerka powinna wyglądać. Tymczasem jego wyobraźnia wcale nie musi zgadzać się z gustem kobiety, co sprawia, ze mamy dosadny nietakt. Oczywiście to stringi cieszą się największym powodzeniem, jednakże niekoniecznie przekłada się to na marzenia pań. Warto iść na kompromis, kupić seksowną bieliznę, lecz tą niezbyt mocno wyciętą. Unikajmy wymyślnych kompletów, warto wybrać coś zarówno pięknego, erotycznego, jak i wygodnego. Jeśli znasz swoją partnerkę, wiesz w jakiej bieliźnie dobrze się czuje. Po prostu spełnij jej marzenia.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5