Co podnieca kobiety?

Seksportal 9 listopada 2015 0
Co podnieca kobiety?

Większość społeczeństwa uważa, że jeśli kogoś trzeba podniecać to jedynie facetów. Zgodnie z tym, kobiety nie wymagają dodatkowych podniet. To stereotypowe myślenie, które tak naprawdę krzywdzi kobiety odmawiając im przyjemności, jaką może dać dobry seks. Seks, aby był satysfakcjonujący musi sprawiać przyjemność zarówno mężczyznom jak i kobietom. Jest wiele sposobów i poradników jak podniecić faceta, ale nie ma zbytnio czegoś, co może podniecić kobiety, co może sprawić, że dla niej również seks będzie wspaniałym doświadczeniem.

Trzeba pamiętać, że czasem trzeba coś więcej jak tylko słowa. Najgorsze jest to, że mężczyźni zazwyczaj tak naprawdę nie wiedzą co może podniecić kobietę. Najczęściej spowodowane jest to samolubnym myśleniem facetów w sprawach seksu. Ale czas to zmienić. Jak wiec podniecić kobietę? Może kupić zabawki erotyczne? Może razem oglądając filmy erotyczne? Tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Płcie mają różne oczekiwania

Każda kobieta jest inna i tak naprawdę każdą może coś innego podniecać. Co dla jednej będzie podniecającym bodźcem, to dla innej może być wręcz odrażające. W tym względzie mężczyźni są bardziej prostym „gatunkiem”. Na rynku jest wiele podręczników jak podniecić faceta, ale nie ma zupełnie jak to działa na kobiety. Również w sieci nie ma zbyt wielu porad jak sprawić, by kobieta była podniecona. Jeśli już są to, większość z nich podchodzi do sprawy bardzo powierzchownie. Jak więc sprawić, by kobieta była podniecona?

Każdy facet, chciałby by kobieta miała specjalne miejsce, taki punkt, po dotknięciu którego kobieta automatycznie byłaby podniecona i gotowa na igraszki. Niestety dla panów takiego punktu nie ma i trzeba się namęczyć, by sprawić przyjemność pani. Trzeba samemu dojść do tego czy tą kobietę będzie podniecał dotyk za uszkiem, a może lepsze będzie użycie jakiegoś gadżetu, jak kajdanki, wibrator i inne. A może konieczne będzie pooglądanie filmu erotycznego? To już każdy pan musi dojść do tego, by sprawić, że jego kobieta będzie czuła zadowolenie po upojnych chwilach.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5