Ćwiczenia na powiększenie penisa

Aneta R. 22 października 2017 0
Ćwiczenia na powiększenie penisa

Dla ogromnej ilości mężczyzn wielkość penisa ma znaczenie, a zdarza się, że często stanowi nasz główny kompleks. Czy jednak należy pogodzić się z jego wielkością, a można skutecznie na nią wpłynąć? Prezentujemy najlepsze ćwiczenia, dzięki którym szybko można powiększyć członka.

Czy ćwiczenia mogą powiększyć penis?

Ćwiczenia z całą pewnością mogą powiększyć penisa i ta informacja z ucieszy wielu panów, którzy pragną zyskać niego dodatkowych centymetrów intymnej części ciała. Oczywiście efektów nie zobaczymy z dnia na dzień, ale regularnie ćwicząc osiągniemy sukces.

Dlaczego ćwiczenia wpływają na wielkość członka? Okazuje się że mają one ważne znaczenie, ponieważ główną częścią penisa jest tkanka gąbczasta. Wykonując adekwatne ćwiczenia zwiększamy ilość krwi napływającej do członka, a tym samym powiększamy go. Dodatkowym atutem ćwiczeń jest również to że wydłuża się czas erekcji.

Ćwiczenia na powiększenie penisa:

Wykonując ćwiczenia na wielkość penisa, warto zacząć od rozgrzewki. Należy zrobić ciepły kompres i utrzymać go w miejscu intymnym przez kilka minut. Tym sposobem rozszerzymy naczynia krwionośne i zwiększymy efekt ćwiczeń.

Ćwiczenie 1:

Rozciąganie penisa

Chwyć główkę penisa kciukiem a następnie palcami obejmij penis nieco niżej. Rozciągaj penis w taki sposób, aby nie odczuwać bólu. Takie lekkie rozciąganie utrzymaj przez około 15 sekund. Ćwiczenie powtórz 10 razy.

Ćwiczenie 2

Mięśnie  Kegla – poprawa erekcji

Mięśnie Kegla odgrywają ogromne znaczenie w chwili kiedy oddajesz mocz. Aby poprawić erekcję napinaj je przez 3 sekundy. Zacznij od 30 powtórzeń i regularnie zwiększaj tę ilość. Celem jest wykonanie 300 powtórzeń dziennie.

Ćwiczenie 3

Technika Jelq – wpływa na długość i grubość członka

Aby wykonać to ćwiczenie należy użyć środka nawilżającego. Chwyć penisa i ściągnij skórkę. Zaciśnij palce i przesuń w górę aż do główki. Ten ruch powinien trwać około 3 sekundy.

 

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5