Czy męskie afrodyzjaki są skuteczne?

Aneta R. 9 marca 2016 0
Czy męskie afrodyzjaki są skuteczne?

Afrodyzjaki sprawią, że odzyskasz energię, będziesz gotowy na seks o każdej porze, zaś efekt orgazmu, jaki osiągniesz będzie po prostu zniewalający. Z takimi hasłami możemy spotkać się w reklamach afrodyzjaków. Czy jednak jest to w stu procentach prawda? Jakie korzyści i skutki niosą ze sobą afrodyzjaki dla mężczyzna, a także czy są bezpieczne w stosowaniu?

Popularne afrodyzjaki to zioła

Najpopularniejsze męskie afrodyzjaki tworzone są z ziół, takich jak żeń – szeń, miłorząb japoński, czy też buzdyganek naziemny. Znajdują się w produktach, jakie nabyć możemy bez recepty, a ich celem jest wspomóc męską erekcję. Jak dowodzą badania zioła te są bardzo skuteczne, jeśli chodzi o leczenie zaburzeń erekcji. Niestety nie zawsze są zdrowe dla organizmu, dlatego warto pamiętać, że mogą wywołać skutki uboczne.

Skutki uboczne afrodyzjaków

Jeżeli przyjmujemy dłuższy czas afrodyzjak stworzony z żeń – szenia może łączyć się on z bólami głowy, wysypką oraz bezsennością. Z kolei miłorząb japoński może powodować krwotoki a także być toksyczny dla nerek. Faktem jest to, że afrodyzjaki wyprodukowane w oparciu o zioła, aby zaszkodzić muszą być przyjmowane w nadmiernych ilościach, lecz widząc świetne efekty ich działania, czasem łatwo po prostu przesadzić. Nieco inaczej wygląda sprawa z afrodyzjakami stworzonymi ze związków chemicznych. Są one groźniejsze dla naszego zdrowia, dlatego należy przyjmować je wedle wskazówek lekarza.

Dodatkowo warto pamiętać, że afrodyzjaki nie mogą być łączone z nitratami, lekami stosowanymi w chorobie wieńcowej. Skutki mogą być poważne i groźne nie tylko dla naszego zdrowia, ale i życia. Uważać z przyjmowaniem afrodyzjaków, muszą także osoby z niewydolnością wątroby oraz nerek.

W dalszym ciągu, męski problem z erekcją uznawany jest za wstydliwy. Tym samym panowie niechętnie wybierają się do lekarza i sami starają sobie pomóc. Trudno nabyć skuteczny lek bez recepty na takie zaburzenia, dlatego wizyta u specjalisty może okazać się niezbędna. Warto przełamać wstyd, albowiem odpowiednio dobrane afrodyzjaki sprawią, że już nigdy nie będziemy mieć problemów seksualnych.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5