Czy pamiętasz „Zbuntowanego Anioła” Jak dziś, po 18 latach wygląda Natalia Oreiro?

Aneta R. 30 września 2017 0
Czy pamiętasz „Zbuntowanego Anioła” Jak dziś, po 18 latach wygląda Natalia Oreiro?

„Zbuntowany Anioł” ten argentyński serial bawił nas końcem lat dziewięćdziesiątych. Z zapartym tchem oglądaliśmy losy żywiołowej Milagros i Ivo. Każdego wieczoru zasiadaliśmy wygodnie na kanapie, aby śledzić wątek miłosny pary, zdrady, życiowe zawieruchy, śmieszne ale i tragiczne chwili.

Ty również z całą pewnością pamiętasz „Zbuntowanego Anioła”. Dla przypomnienia seksowna Mili wychowała się u sióstr zakonnych, to piękna, przebojowa, ale również o niepohamowanym języku kobieta. Kiedy Millagros kończy osiemnaście lat musi pójść do pracy i opuścić klasztor. Chwyta się różnych robótek, lecz ostatecznie trafia do domu Di Carlo jako służąca. Tam też spotyka Ivo – niezwykłego przystojniaka. Miłość, choć niepozbawiona trudu, kłamstw kwitnie i zmienia się w gorące uczucie.

Millagros, czyli bogini seksu Natalia Oreiro

Wielu, zwłaszcza mężczyźni oglądali serial, z pewną dozą podniecenia. Nic w tym dziwnego, służąca Millagros to pociągająca i seksowna kobieta. Młoda, powabna a jednocześnie z temperamentem z całą pewnością podbiła serca ogromnej ilości mężczyzn na świecie!

Od transmisji „Zbuntowanego Anioła” w telewizji minęło osiemnaście lat…a Millagros.. Natalia Oreiro -jak bardzo się zmieniła? Czy nadal jest tak samo piękna i seksowna jak w chwili kręcenia serialu? Sam zobacz jak teraz wygląda Natalia. Przedstawiamy najnowsze zdjęcia aktorki.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5