Czy wielkość penisa ma znaczenie w seksie?

Aneta R. 10 listopada 2016 0
Czy wielkość penisa ma znaczenie w seksie?

Mężczyźni niezbyt hojnie wyposażeni przez naturę marzą o wielkim penisie. Dlaczego? Uważają, że tylko członek o znacznych rozmiarach sprawi, że partnerka poczuje rozkosz i będzie oczekiwać więcej i więcej. Czy jednak jest to w stu procentach prawda? Czy faktycznie tylko mężczyzna z dużym penisem jest wstanie doprowadzić partnerkę do orgazmu?

Historia z życia wzięta

Okazuje się, że mężczyźni z niewielkim penisem również są doskonałymi kochankami? Na dowód przedstawiamy historię pewnej miłosnej przygody. Zapraszamy do przeczytania wyznania jednej z kobiet, która nie spodziewała się tak upojnego wieczoru…a jednak..

„Jego penis był malutki. Nie przeciętny, nawet nie mniejszy od przeciętnego. Ale naprawdę malutki. Poczułam się rozczarowana. Po tylu latach, gdy wreszcie miałam szansę na boski seks z supergorącym kolesiem, on prezentuje nóżkę od pieczarki zamiast penisa! Ale on nie tracił fasonu. Spojrzał mi głęboko w oczy i powiedział: “Rozmiar się nie liczy, tylko co mogę z nim zrobić, prawda?” Jego pewność siebie nakręciła mnie na nowo. Myślę, że niejeden facet ze świńskim ogonkiem zawstydziłby się i liczył, że zignoruje ten fakt. Po sekundzie obsypując mnie pocałunkami dotarł do mojej łechtaczki. Był tak skuteczny, że szczytowałam w ciągu kilkudziesięciu sekund. Wtedy wspiął się na mnie, obcałowując szyję przewrócił mnie tak, że teraz ja byłam na górze. Gdy już wszedł we mnie, brak długości nadrabiał dotykiem łechtaczki palcami. Wchodził i wychodził i był tak skuteczny, że drugi orgazm dotarł do mnie znów w ekspresowym tempie. Ale on jeszcze ze mną nie skończył. Gdy jeszcze dyszałam po kolejnej dawce przyjemności, on znów mnie okręcił. Otoczyłam go w pasie swoimi nogami. To był ten moment, gdy miałam orgazm po raz trzeci. Nie mogłam uwierzyć, że ta noc okazała się takim wulkanem przyjemności. Po wszystkim leżeliśmy w swoich ramionach. “Nie spodziewałaś się tego, prawda?”, spytał. ‘”

Zaskakujący finał historii

Faktycznie, wiele kobiet nie spodziewa się takich efektów, mając na uwadze, że członek partnera nie jest największych rozmiarów. Jednakże jak przekonała nas kobieta z opowiadania z całą pewnością możemy czuć się zaskoczeni, kiedy osiągamy niewyobrażalny orgazm. Czy więc przeciwnie to mały penis potrafi w seksie zdziałać cuda, zaś duży po prostu uznać można za niezdarny.

Sedno jednak tkwi nie w wielkości członka, lecz w technice w jakiej uprawiamy seks. Jeżeli wiesz, jak zadowolić kobietę, wielkość członka nie ma znaczenia. Po prostu szalej, niech emocje i uczucia wezmą górę, niech zapanuje zabawa, erotyzm i miłość.

Kobiety orgazm rodzi się w głowie i uczuciach, dlatego to fakt, jak będziesz się kochał ma największe znaczenie, a nie to, ile centymetrów ma Twój członek. Nawet jeśli matka natura nie obdarzyła Cię hojnie, pamiętaj, że możesz poczuć się wartościowym mężczyzną i kochankiem.

Cytat zaczerpnięty z: http://www.cosmopolitan.pl/

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5