Dla zimnych kobiet najlepszy jest gorący imbir

Aneta R. 14 września 2017 0
Dla zimnych kobiet najlepszy jest gorący imbir

Wiele kobiet nie lubi seksu. Przemęczenie, stres, napięcie, sprawia, że niekomfortowo czują się, w chwili miłosnych igraszek. Cierpią na tym obie strony w związku. Kobieta staje się coraz bardziej oziębła, nie dąży do zbliżenia fizycznego, zaś partner czuje się bezradny. Czy można temu zapobiec? Okazuje się, że ratunek przychodzi wprost z natury. Wystarczy dać sobie szansę, a seks znów zagości w naszym życiu.

Lubczyk i inne afrodyzjaki

Istnieją rośliny, które określić można bez wątpienia mianem afrodyzjaków. Oczywiście, każdy z nas zna tutaj kilka z nich chociażby lubczyk, który używany był jako wabik na mężczyzn już wiele wieków temu. Istnieje jednak wiele więcej roślin, które pozytywnie oddziałują na nasze pożądanie i aktywność seksualną.

Jakie rośliny zapewniają nam udane życie seksualne?

  • Żeń-szeń poprawia uczucie pożądania
  • Seler sprawia, że wydłuża się czas aktu miłosnego
  • Gorczyca, kolendra oraz awokado, powodują, że odczuwamy potrzebę seksu
  • Szafran zapewnia długi orgazm
  • Lubczyk dodaje nam wigoru i energii
  • Anyż pobudzająca działa przede wszystkim na kobiety

Nieznany w Polsce, lecz najskuteczniejszy afrodyzjak

Mało znanym na terenie Polski afrodyzjakiem jest fenkuł. Jest to biały sercowaty korzeń, który zawiera w swoim składzie ogromną ilość antyoksydantów, minerałów, i mikroelementów, które to zapewniają prawidłowe funkcjonowanie narządów płciowych. Dodatkowo jego zaletą jest to, że pobudza do pracy metabolizm. Korzeń cechuje się anyżkowatym smakiem i można spożywać go zarówno na surowo, jak i gotować.

Libido u kobiet

Znakomitym działaniem na kobiece libido wyróżniają się chili, bazylia, szafran i gorczyca. Dodać można tutaj jeszcze cynamon i wanilię. Co więcej, wanilia, w krajach dalekiego wschodu wykorzystywana jest również jako środek aby leczyć niepłodność. Kobietom z problemem oziębłości seksualnej poleca się imbir. Ma on znakomite właściwości, jako afrodyzjak, pobudza krążenie krwi w organizmie, a tym samym sprawia, że mamy więcej ochoty do miłosnych uniesień.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5