Dlaczego on nie dzwoni? Powody są inne niż myślisz!

Aneta R. 5 września 2016 0
Dlaczego on nie dzwoni? Powody są inne niż myślisz!

Próbujesz dzwonić do swego ukochanego. Po raz kolejny wysyłasz sms, a on nie odpisuje? Czekasz a Twoja głowa jest pełna czarnych myśli? Przecież jeszcze wczoraj było tak przyjemnie, cudownie. Wydawało ci się, że podobasz mu się, a wręcz może nawet się zakochał.  A teraz nie odbiera, nie odpisuje, po prostu nie daje znaku życia. Nie martw się jednak na zapas, bo fakt iż mężczyzna milczy, wcale nie musi oznaczać że mu się nie podobasz. Warto jednak poznać przyczyny jego milczenia, ale nie wyobrażać sobie i nie oczekiwać zbyt dużo. Powodów jest wiele, sprawdźmy te najbardziej prawdopodobne.

Powód numer 1: Trudno, po prostu mu się nie podobasz

W takim przypadku, pomimo, że przykrym, sytuacja jest oczywista. Nie pomoże żaden krok wykonany z Twojej strony, jeżeli mężczyzna nie jest tobą zainteresowany i nie podobasz mu się. Być może źle zrozumiałaś jego wcześniejsze zachowanie. Po prostu chciał być miły, a ty wyobrażasz sobie zbyt wiele. Powodem takiego zachowania mogło być to, iż zbyt szybko ukazałaś mu, że Ci się podoba. Wszak faceci lubią być zdobywcami a nie zwierzyną.

Musisz wiedzieć, że jeżeli mężczyzna nie odwzajemnia twoich uczuć nawet doskonała sztuka uwodzenia niczego nie zmieni. Stracisz czas i zniechęcisz się, a nawet poczujesz niedoceniona i odrzucona.

Powód nr 2: Mimo, że mu się podobasz i tak nie odpowiada na wiadomości

Nawet jeśli podobasz się mężczyźnie, wcale nie oznacza to, że zawsze będzie odpowiadał na twoje telefony. Powodów takiego zachowania może być wiele, a najczęstszym jest to, że panowie po prostu myślą wielowymiarowo. Kobiety na ogół analizują wydarzenia, zaś mężczyźni po prostu przechodzą do kolejnej czynności i rzadko spoglądają wstecz.  Jeśli więc popadniesz w nadinterpretacje, możesz stać się zbyt nachalna. Mężczyzna lubi wykonać pierwszy krok, pierwszy telefon, napisać pierwszego sms. Jeśli go wyprzedzisz może po prostu uważać cię za natarczywą. A może być jeszcze prostsze rozwiązanie, ponieważ nie odbierając może być po prostu zajęty, bądź zostawił telefon w samochodzie.

Powód nr 3: Podobasz mu się, lecz nie chce się do tego przyznać

Mężczyzna może okazać się także bardzo nieśmiały. Być może po prostu nie chce się przyznać że mu się podobasz. Może w przeszłości przeżył rozczarowanie i nie chce po raz drugi znów utkwić w negatywnych uczuciach? Może boi się, że bawisz się nim, niczym lalką i po pewnym czasie zepchniesz w kąt. Powodów może być wiele, dlatego zamiast natarczywych sms po prostu odczekaj czy faktycznie zdecyduje się do ciebie zadzwonić. Jeśli zależy mu na tobie z całą pewnością prędzej czy później zaryzykuje.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5