Dlaczego warto używać wibratorów?

Seksportal 9 listopada 2015 0
Dlaczego warto używać wibratorów?

Wibratory znane są już od XIX wieku. Właśnie wtedy były używane jako lek na depresję kobiet. Leczenie odbywało się dość nietypowo. To lekarz trzymał w dłoni wibrator i dotykał miejsc erogennych „chorej” kobiety. Dziwne jest również to, że tak naprawdę nikt nie tylko się temu nie dziwił, ale również nie protestował przeciw takiej metodzie leczenia. Jak podają źródła, wyleczenie następowało w chwili kiedy pobudzana w ten sposób kobieta doznawała orgazmu. Oczywiście cały proces mógł być obserwowany przez małżonków tychże pań. Do domów wibrator trafił na początku XX wieku. Jeszcze w latach dwudziestych ubiegłego stulecia, wibrator nie był niczym dziwnym.

Temat tabu

Dopiero lata siedemdziesiąte są okresem kiedy wibrator był traktowany jak temat tabu. Co ciekawsze lata siedemdziesiąte to były czasy, kiedy Betty Dodson uczyła masturbacji i otwierała swój pierwszy Sex Shop w Nowym Jorku. Obecnie wibratory wracają do łask. Na rynku można spotkać wiele ich rodzajów, różniących się od siebie kolorami, wielkością, opcjami. Ostatnio można również spotkać wibratory ekologiczne, które mają wyprzeć te napędzane szkodliwymi bateriami. Te wibratory są nakręcane za pomocą korbki, a cztery minuty kręcenia, mogą przynieść około trzydziestu minut przyjemności dla kobiety. Jednak można zadać sobie pytanie, dlaczego używać wibratora.

Niezawodny kochanek?

Po co są potrzebne? Powodów jest kilka. Po pierwsze jest to niezawodny kochanek, którego kobieta ma prawie zawsze pod ręką. Kobieta wie zawsze kiedy go użyć, ponadto ma go pod stałą kontrolą. Po drugie, przy pomocy wibratora kobieta może lepiej poznać swoje ciało, co może się przełożyć na lepsze odczuwanie przyjemności podczas seksu z partnerem. Prawie połowa kobiet deklarujących używanie wibratora, twierdzi, że używa go głównie podczas gry wstępnej. Jak można się przekonać studiując wyniki badań nad seksualnością, wiele kobiet używa wibratora jako swojego rodzaju strażnika wierności. W ciężkich chwilach, kiedy partner jest chory, lub wyjechał na dłuższy czas właśnie ten gadżet pomaga dochować wierności, szczególnie jeśli kobieta ma wielkie potrzeby seksualne

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5