Erotyczne fantazje kobiet, które musisz znać

Aneta R. 10 lutego 2016 0
Erotyczne fantazje kobiet, które musisz znać

Często panuje przekonanie, że tylko mężczyźni myślą o seksie, mają fantazje erotyczne. Nie jest to prawdą, ponieważ kobiety tak samo często myślą o spełnieniu swoich seksualnych potrzeb, tylko rzadziej o nich mówią. Często wręcz zatrzymują swoje fantazje erotyczne dla siebie i nie dzielą się nimi z partnerem. Sprawdź więc jakie najskrytsze seksualne marzenia mają kobiety, spełnij ich fantazję a życie seksualne stanie się wyjątkowe.

Fantazje seksualne kobiet:

  • Podglądanie

Wiele kobiet lubi wyobrażać sobie, że w czasie seksu jest podglądana. Jest to lekkie odchylenie
ekshibicjonistyczne jednakże często pojawia się w kobiecych fantazjach. Kiedy w czasie stosunku kobieta zamyka oczy, być może właśnie wyobraża sobie, że za oknem podgląda ją przystojny nieznajomy?

  • Brutalność

Mimo, że czuły, delikatny seks jest naprawdę piękny, czasem kobieta pragnie czegoś innego. Chce aby seks był ostry, brutalny. Śni abyś podarł jej sukienkę, rzucił na lóżko i doprowadził do wyjątkowego i niedoznanego nigdy wcześniej orgazmu.

  • Seks z nieznajomym

Zdarza się, że kobiety pragną seksu nie tylko ze swoim partnerem. Lubią wyobrażać sobie przypadkowy seks z przystojnym nieznajomym. Może czasem kobieta podczas seksu z mężem wyobraża sobie przygodę z nieznajomym jakiego widziała w tramwaju?

  • Seks grupowy

Nie tylko mężczyźni lubią wyobrażać sobie seks z kilkoma osobami jednocześnie. Czynią to także kobiety, które wyobrażają sobie, że w jednej chwili pieści je kilku mężczyzn.

  • Seks z kolegą z pracy

Seks z kolegą z pracy? Czemu nie! Jest wiele sytuacji kiedy w pracy mamy do czynienia z przystojnymi, budzącymi podziw mężczyznami. Kobiety marzą aby kiedyś, chociaż raz, udało się między nimi zaiskrzyć.

  • Seks w miejscu publicznym

Mało kobiet się do tego przyznaje ale wiele marzy aby przeżyć seks w miejscu publicznym. Może być to w pubie, balkonie w sklepowej przymierzalni. Chęć pokazania się światu to jedno z wielu marzeń erotycznych kobiet.

  • Z inną kobietą

Ogromna ilość kobiet pragnie chociaż raz odbyć seks z inną kobietą. Chce sprawdzić jak to jest, jakie są doznania. Marzenia kobiet są fascynujące, może TY jako partner pomóż je zrealizować?

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5