Erotyczne teksty, niegrzeczne słowa podkręcają seks

Aneta R. 21 lutego 2018 0
Erotyczne teksty, niegrzeczne słowa podkręcają seks

Kiedy ostatnio mówiłaś swemu mężczyźnie że jest najlepszym kochankiem? Kiedy powiedziałeś kobiecie, że kochasz jak się erotycznie rozbiera? Słowa sprawiają, że czujemy się dowartościowani, a dodatkowo podkręcają gorącą atmosferę w sypialni.

Pikantne rozmowy w sypialni

Jeżeli chcecie ożywić swoje życie intymne, zapomnieć o nudzie i przyzwyczajeniach, z całą pewnością doskonałym rozwiązaniem są pikantne rozmowy. Można sięgnąć do wszystkich pomysłów, jakie tylko przyjdą nam do głowy, a nawet nie musimy wyrzekać się wulgaryzmów, bo to właśnie one doprowadzają nas na szczyt rozkoszy. Takie teksty podkręcają seks. Jeżeli więc tylko macie ochotę, warto w sypialni dzielić się najdzikszymi seksualnymi fantazjami i zmysłowymi słowami. Wystarczy tylko kilka słów, aby nudny, tradycyjny seks, stał się nieziemski.

Jakie teksty doprowadzą was do ekstazy?

Skuteczne słowa, zdania o zabarwieniu erotycznym, naprawdę świetnie sprawdzają się w sypialni. Które z nich są najskuteczniejsze? Oto najlepsze przykłady:

„Twoje ciało doprowadza mnie do szaleństwa. Chciałabym muskać twój kark i schodzić coraz niżej..”

„Nie mogę się doczekać, by móc cię pieścić!”.

„Uwielbiam patrzeć, jak się rozbierasz. Im mniej masz na sobie, tym mniej mogę ci się oprzeć”.

„Uwielbiam twoje czułe pieszczoty. Moment, kiedy błądzisz dłońmi po moim ciele rozpala mnie jak nic innego”.

Oczywiście świetnie sprawdzą się również po prostu niecenzuralne teksty, opowieści o oczekiwaniach erotycznych. Być może pytanie: „Co chciałabyś robić? Opowiedz ze szczegółami?” rozpali wasze erotyczne życie.

Erotyczne sceny w sypialni

Musisz wiedzieć, że mężczyzn podnieca widok, sceny erotyczne. Być może dlatego tak często sięgają do seks filmów. Spróbuj również zachować się jak erotyczna aktorka. Istnieje wiele akcesoriów, dzięki którym wykonania zadania stanie się prostsze. Twój mężczyzna doceni Twoje starania i na pewno seks stanie się o wiele bardziej udany.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5