Erotyczne zabawki dla kobiet

Aneta R. 10 lutego 2016 0
Erotyczne zabawki dla kobiet

Erotyczne zabawki znakomicie pozwalają nam urozmaicić swoje życie seksualne. Dodatkowo podnoszą jakość naszego współżycia i sprawiają, że w sypialni nie wieje nudą. Gadżety tego typu pozwalają nam wyzwolić fantazję, wyobraźnię a także zwiększyć doznania, jakie płyną z pieszczot i samego stosunku seksualnego. Dziś na rynku istnieje ogromna ilość różnorodnych seksualnych zabawek, które przeznaczone są dla kobiet, dlatego to jakie z nich wybierzemy zależy tylko od nas samych, od naszych preferencji, oraz najskrytszych oczekiwań.

Jak spełnić swoje fantazje?

Erotyczne zabawki, które możemy dziś zakupić zarówno przez Internet ale również w tradycyjnych sexshopach nie tylko poprawią komunikację seksualną z naszym partnerem i poprawią, życie erotyczne. Produkowane są bowiem również urządzenia, które służą do masturbacji. Przestała być już ona tematem tabu, dlatego coraz powszechniej uważa się, że kobiety mają takie samo prawo do masturbacji, jak i mężczyźni. Co więcej owe gadżety kobiety nie tylko mogą używać w samotności ale także użyć w czasie zabawy poprzedzającej stosunek. Znakomitym przykładem mogą być kulki gejszy, które pobudzają i stymulują oboje partnerów.

Rodzaje zabawek erotycznych dla kobiet

  • Wibrator

Wibrator można uznać za najbardziej popularny kobiecy gadżet erotyczny. Stosowano go już w XIX wieku, zaś dziś na rynku mamy ogromną ilość różnorodnych wibratorów. Coraz większa ilość kobiet przyznaje się do ich używania i uważa że mają wiele zalet. Współczesne wibratory bardzo często są stworzone z cyberskóry, posiadają różne wielkości i kształty. Co więcej jednym urządzeniem możesz jednocześnie nie tylko stymulować punkt G, ale również łechtaczkę.

  • Kulki gejszy

Kulki gejszy to także chętnie wybierana zabawka przez kobiety. Są one wykonane z metalu bądź też tworzywa sztucznego i połączone sznureczkiem. W czasie zabawy należy je włożyć do pochwy.

  • Koraliki analne, korki analne

Urządzenia te są wkładane do odbytu. W czasie stosunku korki są nieruchome, co sprawia, że przyjemnie drażnią ścianę odbytu. Z kolei koraliki przesuwają się dlatego świetnie masują mięśnie zwieracza. Obie zabawki możemy obecnie kupić wraz z wibrowaniem.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5