Erotyczny prezent dla partnerki? To pomysł lepszy niż mogło Ci się wydawać!

Seksportal 24 kwietnia 2018 0
Erotyczny prezent dla partnerki? To pomysł lepszy niż mogło Ci się wydawać!

Urodziny, imieniny, awans w pracy czy rocznica znajomości to doskonałe okazje do tego, aby podarować ukochanej prezent. Jeżeli od dłuższego czasu chodziło nam po głowie coś specjalnego, niekoniecznie w postaci kwiatów, czekoladek czy wykwintnej kolacji w znanej restauracji, świetnym pomysłem może okazać się prezent nawiązujący do erotycznej płaszczyzny wspólnego życia.

Jeżeli więc ukochana jest otwarta w łóżku lub chcemy ją do takiej otwartości nieco zachęcić, warto zapoznać się z, ciągle się poszerzającą, ofertą sklepów dla dorosłych. Nawet bardzo długie poszukiwania mogą nie przynosić odpowiedniego efektu w postaci wybranych przedmiotów, więc poniższy tekst nieco podpowie panom, jaki erotyczny prezent wybrać dla swojej partnerki!

Pozwól się jej otworzyć!

Jeżeli wasza partnerka wydaje się mieć ogromny, erotyczny potencjał, ale wciąż jeszcze nie wydaje się być gotowa, aby go uzewnętrznić, warto postawić na kuszącą, zmysłową bieliznę. Jednocześnie zapewniamy sobie niesamowicie pobudzające wrażenia wizualne i jednocześnie sprawiamy, że partnerka sama zaczyna czuć się odważnie i kobieco. Seksowna bielizna, wbrew temu co myślą mężczyźni, w przypadku kobiet nie sprawdza się jedynie w sypialni. Schowana pod oficjalnym kostiumem w pracy czy skromną sukienką na wypad ze znajomymi sprawia, że kobiety po prostu czują się pewniej siebie. A od tego już bardzo blisko do otwartości w łóżku. Jaką bieliznę wybrać, aby wywołać u partnerki efekt „wow”?

Przede wszystkim klasyczną, ani zbyt odważną, ani zbyt stonowaną. Najlepszym rozwiązaniem, jeżeli nie jesteśmy dokładnie pewni gustu partnerki, jest postawienie na koronki i czerń. Czerwień, może się jej wydać z początku nieco zbyt wulgarna, ale najpewniej i na to przyjdzie czas. Dobierzmy do tego odpowiedni pas do pończoch i same pończochy. Tutaj także na początek dobrym wyborem będzie czerń i koronkowe wykończenie, chyba, że wpadnie nam w oko coś, co charakterystycznie będzie pasowało do przyszłej właścicielki prezentu, wtedy nie wahajmy się nawet przez moment.

Kiedy już jest gorąco!

Kiedy natomiast masz do czynienia z wyjątkowo aktywną seksualnie kobietą będziesz miał znacznie większe pole do popisu. Możecie spróbować prostych zestawów z zakresu bdsm, jeżeli lubicie takie klimaty. Na pewno ciekawą propozycją mogą być również dilda i wibratory, jeżeli w ten sposób chcesz urozmaicić wasze łóżkowe życie, dodając ukochanej jeszcze więcej frajdy. Możesz także zaskoczyć ją ciekawym kostiumem. Może ukochana będzie dobrze czuła się w lateksie? Lub roli pielęgniarki, policjantki czy pokojówki?

Nic dziwnego, że trudno będzie się powstrzymać przed zakupem stroju, który podnieca nas najbardziej, ale zawsze miejmy na uwadze to, czy aby na pewno nasza partnerka będzie dobrze czuła się w konkretnym przebraniu. Jeżeli chcemy postawić na zmysłowość w naszej sypialni wybierzmy np. aromatyczne olejki do masażu, które pozwolą urozmaicić wieczór we dwoje. Jeżeli do olejku dorzucimy np. planszową grę erotyczną, możemy mieć niemal pewność, że samo odkrycie tego, co zawiera pudełko może spowodować jej podniecenie. Święta już niebawem, warto więc zacząć poszukiwania już dziś!

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5