Gwiazdy, które nie boją się mówić o seksie

Aneta R. 27 stycznia 2016 0
Gwiazdy, które nie boją się mówić o seksie

Tania sensacja, czy też szczerość która jest godna pochwały? Wiele gwiazd nie wstydzi się rozmawiać o seksie i nie odczuwa żadnego dyskomfortu kiedy publicznie opowiada o sekretach swego życia intymnego. Anja Rubik uważa, że „seks to wspaniała zabawa”, zaś Ewa Kasprzyk twierdzi, że „Seks uskrzydla kobietę”. Które celebrytki lubią chwalić się swoim, często intensywnym życiem erotycznym?

Doda

doda

Już od początku kariery Doda wykorzystuje swój seksapil aby budować coraz większą popularność. Szokujące wyznania, skandale miłosne, prowokacje są w życiu piosenkarki na porządku dziennym. Nie czuje zażenowania i wstydu, lecz przeciwnie tematem seksu stara się wzbudzić uwagę fanów. Bez wątpienia największe wrażenie zrobiła w programie Bar, kiedy uprawiała seks na oczach widzów ze swoim ówczesnym ukochanym. Do dziś Doda wciąż stara się podkręcać atmosferę wokół siebie skandalami erotycznymi.

Natalia Siwiec

siwiec

Natalia Siwiec niezwykle często odnosi się do swego życia erotycznego, aby w ten sposób podtrzymać zainteresowanie dla swojej osoby. Bez wstydu przyznaje iż spała z kobietą, a także że staciła dziewictwo w wieku czternastu lat. Seks nie jest dla niej także problemem już na pierwszej randce, zaś partnerów zmienia bardzo często.

Joanna Krupa

krupa

Joanna ma naprawdę nieposkromiony charakter. Sama przyznaje że niewielu mężczyzn umie sprostać jej erotycznym fantazjom. Bez ogródek mówi również iż jej narzeczony Romain Zago, także wymaga edukacji pod względem seksualnym.

Dorota Kamińska

kamińska

Dorota Kamińska zaskoczyła wszystkich widzów i wprowadziła wręcz w osłupienie opowiadając w jednym z programów telewizyjnych o zaletach wibratorów dla kobiet. „To najcudowniejsza rzecz na świecie, nie muszę robić śniadania, nie muszę prać koszul, nie mędzi, zawsze jest do dyspozycji „ – mówiła Dorota

Dorota Deląg

dorota

Pruderyjną kobietą z całą pewnością nie jest Dorota Dyląg. Aktorka bez problemu rozmawia na seksualne tematy. Przed kamerami opowiada o swoim życiu seksualnym i przyznaje, że jej wymagania w łóżku są bardzo, bardzo duże.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5