Homoseksualizm wypisany na twarzy?

Seksportal 13 kwietnia 2019 0
Homoseksualizm wypisany na twarzy?

Uważasz, że jeden rzut oka i już wiesz, czy on jest gejem? Utarło się (głównie przez świat kabareciarzy), że każdy gej, to przesadnie dbający o siebie, modny, opalony, z idealną fryzurą i białymi ząbkami facet, z dodatkowo – dziwnym akcentem i gestykulacją. Tak też przeciętny Kowalski wyobraża sobie geja i nie nie chce dopuścić do siebie tego, że gejem może być jego kolega z pracy – o którym w życiu by tak nie powiedział, ani nawet nie pomyślał.

Polecamy: http://gejfilmy.pl/kategorie/gwalt-geje

To po czym naprawdę poznajemy geja!?

Symetryczność twarzy – z brytyjskich badań, które przeprowadziła grupa naukowców wynika, że to właśnie symetryczność twarzy świadczyć może o orientacji seksualnej.

Przeprowadzono badanie: pokazano respondentom zdjęcia mężczyzn, ukazała się pewna dziwna zależność. Ci mężczyźni, którzy mieli idealnie symetryczną twarz, byli uznawani za hetero, im bardziej zaś połowy twarzy różniły się od siebie, tym częściej respondenci uważali danego mężczyznę za geja. Brzmi zabawnie i niedorzecznie?

Poznajcie wynik przeprowadzanych badań. Ci, którzy zostali wskazani jako geje – faktycznie nimi byli i to aż w 96%.

Co myślą Polacy o gejach?

Z niedawno opublikowanego sondażu CBOS jasno wynika iż Polacy powoli zaczynają tolerować homoseksualistów, ale to nie znaczy, że ich akceptują. „Niech sobie są, ale niech nie obnoszą się ze swoim gejostwem„. Są jednak Polacy, którzy absolutnie nie tolerują homoseksualistów i zaznaczają, że nigdy ich nie będą tolerować a już tym bardziej nigdy ich nie zaakceptują.

Co dość zabawne: Badani Polacy, „lepiej” odnoszą się w stosunku do lesbijek, niż do gejów. Lesbijki są w społeczeństwie częściej akceptowane niż geje.

Polacy (zresztą nie tylko) wręcz boją się homoseksualistów, ponieważ uważają, że każdy gej jest nosicielem wirusa HIV czy wirusowego zapalenia wątroby typu A i B – co oczywiście nie jest prawdą. Oczywiście – CI, którzy nie dbają o odpowiednie zabezpieczenia, o odpowiednią higienę podczas stosunków, zwłaszcza z nowymi, przypadkowymi partnerami są narażeni na choroby i powinni zdawać sobie z tego sprawę.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5