Jak ją podniecić? 5 skutecznych sposobów

Seksportal 26 maja 2017 0
Jak ją podniecić? 5 skutecznych sposobów

Kolejny dzień. Czasem tydzień. Ona nie chce. Bo ją głowa boli. Bo ma ciężkie dni w pracy. Bo jest zmęczona i potrzebuje odpoczynku. Bo dzieci usłyszą. Bo chce obejrzeć ulubiony serial. Bo trzeba rano wstać. Bo się źle czuje. Stop! Pora położyć temu kres.

Masz dość częstych wymówek? Tracisz cierpliwość? Przede wszystkim: spokojnie. Po drugie: zastanów się. Możliwe, że nie pomyślałeś o tym, że te wymówki mogą mieć głębsze podłoże i dotyczyć np. Twojego zachowania. Może znudziły ją Twoje „podchody”, które od x lat są takie same? Może powinieneś na nowo odkryć sposoby na wydobycie z niej chęci. Spróbuj inaczej. Bez dyskusji, bez utartych, znanych jej podchodów. Zaskocz ją. Na nowo ją uwiedź. Jak?

 1. Wykonaj (nie)tajemniczy telefon

Zadzwoń do niej, jak będzie w pracy. Powiedz wprost albo wyszeptaj, co będziesz z nią tego wieczora robił. Dosłownie, stanowczo, z odwagą. Bez owijania w bawełnę.

2. Zapomnij o nocy

Sposób do wypróbowania za dnia, w sytuacji wykonywania prozaicznych, domowych czynności. Chodzi o to, żeby ona uwolniła się od myśli, że nadchodzi wieczór, położycie się do łózka, a Ty znowu będziesz „się przymilał”.  Na przykład taka sytuacja: ona obiera marchewkę, Ty podchodzisz z tyłu i zaczynasz delikatnie wodzić palcem po jej udzie. Od czasu do czasu uciekasz w inne zakamarki. Można też wypróbować moment wyciągania ciuchów z pralki…

 3. Chlustaj

Chlustaj, czyli… świntusz. Mów jej nieprzyzwoicie do ucha, co chcesz z nią robić. Nie wahaj się, bądź pewny siebie i konsekwentny.

 4. Zadbaj o gadżety

Coś, czego się nie spodziewa. W salonie wykorzystaj moment i delikatnie nasuń jej opaskę na oczy. Albo przejedź kostką lodu po jej ustach. Albo powiedz, żeby na chwilę zamknęła oczy i mimowolnie dotknij ją tam masażerem erotycznym.

 5. Zadziałaj na jej podświadomość

Użyj feromonów Pheroin – bezwonnej substancji, która jest w stanie wysłać do jej mózgu silne bodźce neurologiczne. Impulsy te spowodują, że Twoja ukochana otworzy się, będzie pragnęła kontaktu i – co najważniejsze – uwolni się chemia rozjuszonego i gorącego seksu.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5