Jak pobudzić wyobraźnię partnera?

Seksportal 7 maja 2018 0
Jak pobudzić wyobraźnię partnera?

Jakość naszego pożycia seksualnego może być zależna od wielu różnych czynników. Zazwyczaj okres największej namiętności przeżywamy w pierwszych tygodniach znajomości, kiedy odczuwamy absolutną fascynację naszym partnerem.

Kiedy namiętność stopniowo wygasa

Niestety po jakimś czasie to dzikie uczucie stopniowo mija, ustępując miejsce przyzwyczajeniu. Seks, który jeszcze do niedawna był niezwykle ekscytującym doznaniem, staje się stopniowo czynnością wręcz mechaniczną, rutynową i niesatysfakcjonującą. Jest to niewątpliwie problem, z którym boryka się wiele par z długim stażem. Co zatem zrobić by na nowo wzbudzić pożądanie u naszego partnera i rozpalić jego zmysły? Jest na to kilka rad.

Jak uczynić seks bardziej ekscytującym?

Jeżeli zależy nam z zerwaniem z nudą w sypialni, warto zastosować kilka zasadniczych zmian, które uczynią nasz seks bardziej namiętnym i fascynującym. Istotne jest, aby spróbować nowych rzeczy, których być może jeszcze do niedawna się krępowaliśmy. Być może to nie tylko kwestia wypróbowania wszystkich pozycji z Kamasutry, lecz przede wszystkim zmiana naszego podejścia do seksu i towarzyszącej mu otoczki. Warto pozwolić sobie na spontaniczność i bezpruderyjność. Nie bójmy się eksperymentować, kusić i uwodzić naszego partnera na nowo.

Odgrywanie ról

Jednym z ciekawych sposób na pobudzenie wyobraźni naszego partnera jest zabawa w odrywanie ról. W ten sposób oboje możecie zdradzić swoje fantazje erotyczne po to, aby następnie je odegrać. Odgrywanie ról może okazać się niezwykle podniecającą zabawą, która rozpali nasze zmysły i pożądanie. Aby doświadczenie mogło być jeszcze bardziej ekscytujące, warto wyposażyć się w seksowną bieliznę oraz odpowiednie rekwizyty, które nadadzą całej oprawie odrobiny realizmu. Można w tym celu zakupić rozmaite sex-gadżety, w formie pejczy, kajdanek, wibratorów, czy korków analnych. Możliwości jest bardzo wiele, a jedyne ograniczenie stanowi tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia.

źródło: pornoman.pl

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5