Jak poderwać dziewczynę na Facebooku?

Seksportal 25 czerwca 2017 0
Jak poderwać dziewczynę na Facebooku?

Facebook – pomimo co rusz pojawiających się aplikacji społecznościowych wciąż pozostaje bezkonkurencyjny chociażby poprzez ilość jego aktywnych użytkowników. Jak każde urządzenie jednak Facebook ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników.. Coraz częściej Facebook używany jest jako idealne źródło dla wirtualnych randek. A zatem my postanowiliśmy powiedzieć nieco więcej jak poderwać dziewczynę na Facebooku.

Facebook, a randki

Choć Facebook początkowo skierowany był to osób, które chciały utrzymywać w ten sposób kontakt ze swoimi znajomymi to jednak coraz częściej zawiera się na nim nowe znajomości. Tu jednak pojawia się pewna kwestia. Mianowicie nie konkretnego profilu na Facebooku spersonalizowanego pod kątem randek. Do tego należy dodać, że znaczna ilość jego użytkowników ma zablokowane konto dla osób, które nie są znajomym. W związku z tym przejrzenie profilu, a zarazem zapoznanie się z tym to lubi (dosłownie w przenośni!) jest utrudnione.

Nie oznacza to, że facebook jest złym miejscem do nawiązywania randek. Zanim jednak zaczniesz podrywać przez facebooka warto przemyśleć kilka kwestii. My postanowiliśmy więc dać Ci kilka prostych rad.

Dziewczyna na Facebooku – Twoja pierwsza randka

Przede wszystkim mamy ok 99% prawdopodobieństwa, że zanim dziewczyna odpisze na Twoją wiadomość postanowi przejrzeć Twój profil. Można powiedzieć, że Facebook to aktualnie największy portal społecznościowy z randkami na świecie. W związku z tym zadbaj o to, aby Twój profil był Twoją najlepszą wizytówką. Nie odradzamy braku zdjęcia, które może sprawić, że dziewczyna poczuje się zagrożona. Ponadto nie kłam – pamiętaj, że każde kłamstwo prędzej, czy później wyjdzie na jaw. W związku z tym jeśli dla „poprawy” wizerunku wpiszesz „interesują mnie szybkie samochody, drogie imprezy, i długonogie blondynki”, a w rzeczywistości masz zupełnie inne hobby, którego się wstydzisz to nie kłam – pamiętaj, że po drugiej stronie możesz spotkać osobę, która będzie podzielać Twoje zainteresowania i tak możesz znaleźć miłość swojego życia!

Na Facebooku w ostatnim czasie zapanowała też moda na szkolenie się lub pracowanie w wymyślonym zawodzie. Doskonałym przykładem jest tu np. „wyższa szkoła lansu i baunsu”, „sam jestem sobie szefem”, czy „prezes świata”. Jeżeli z jakiś powodów nie możesz podać tych informacji to po prostu zostaw pole puste. Podobną rolę odrywają też wymyśleni znajomi, gdzie pojawiają się np. fałszywe profile znanych celebrytów ze świata show – biznesu.

Pozostaje jeszcze kwestia zdjęć. Jak wiemy tu Facebook dzieli się na dwie grupy ludzi. Jedna to całkowita izolacja życia prywatnego. Kolejna, to chwalenie się każdym krokiem ze światem. W zasadzie można powiedzieć, że obie grupy ani nie są dobre, ani złe. Bo o ile brak zdjęcia zdecydowanie nie wróży powodzenia u dziewczyn o tyle pokazywanie się na każdym zdjęciu z butelką mocniejszego trunku też nie pomoże. Tu więc należy należy zachować odpowiednią równowagę.

W odwrotnej kolejności dobrze jest jeśli Ty też masz możliwość przejrzenia profilu dziewczyny do której chcesz napisać. Często jest to kopalnia cennych informacji, a zatem im więcej dowiesz się co lubi, tym łatwiej będzie Ci zagadać.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5