Jak schudnąć przed latem? To ostatnie chwile!

Seksportal 16 kwietnia 2016 0
Jak schudnąć przed latem? To ostatnie chwile!

Jeśli chcesz schudnąć przed latem, powinnaś się spieszyć. Pozostały jeszcze niecałe trzy miesiące, a forma na plażę sama się nie zrobi! Na pewno powinnaś postawić na dietę, ćwiczenia fizyczne, ewentualnie wspomóc się suplementami. Do wakacji pozostało już niewiele czasu, dlatego skorzystaj z kilku porad, dzięki którym stracisz zbędne kilogramy szybko i bez większego wysiłku.

Wystarczy 875 kalorii dziennie

Jeżeli chcesz zrzucić około 7 kilogramów w ciągu dwóch miesięcy, zacząć warto wprowadzać odmienne aniżeli dotychczas nawyki. Wcale nie musisz głodzić się i prowadzić wyczerpujące ćwiczenia, ponieważ pomogą Ci w tym zwykle, codzienne czynności. Tego typu cel osiągniesz, jeśli codziennie będziesz tracić 875 kalorii. W jaki sposób to zrobić?

Śniadanie

Śniadanie uchodzi za najważniejszy posiłek dnia. Powinien więc być pożywny, lekki a także bogaty w proteiny. Jeśli rezygnujesz ze śniadania, w ciągu dnia jesteś głodna, a tym samym sięgasz po szybkie i kaloryczne przekąski, dlatego wciąż przybierasz na wadze. Pamiętaj, że zdrowe śniadanie nie powinno wyglądać jak z reklamy! Węglowodany od samego rana nie są wskazane. Nutella z kromką białego pieczywa jest jedną z gorszych opcji, jakie możesz wybrać!

woda z cytryną

Woda z dodatkiem soku z cytryny

Jeśli pijesz codziennie wodę z cytryną zaoszczędzasz każdego dnia około 450 kalorii. Dodatkowo cytryna pozwala nam szybciej spalać kalorie, a tym samym nawet nie zdajemy sobie sprawę, że właśnie chudniemy. Pijasz napoje 0 kalorii? One również nie są zdrowe. Nie tylko posiadają chemiczne słodziki, lecz również Twój organizm reaguje na nie tak, jak na cukier – wyrzutami insuliny, które powodują ograniczanie przez Twoje ciało spalania tłuszczu.

Telewizja w czasie posiłku

Owszem lubimy umilać sobie czas patrzeniem w ekran, zwłaszcza podczas jedzenia. Jednakże, kiedy skupiamy swoją uwagę na programie telewizyjnym możemy zjeść znacznie więcej niż zamierzaliśmy, co odbije się na naszych kaloriach. Oglądanie programów kulinarnych wzmaga apetyt, zaś dodatkowo reklamy przekąsem mogą działać wpływać na nasze zachcianki.

Zamiast lunchu na mieście kanapka do pracy

Nie warto jeść na mieście, zwłaszcza w barach typu Fast – food. Dania tego typu mają ogromną ilość kalorii, są tuczące, dlatego o wiele lepiej sięgnąć po kanapkę. Przygotujmy ją przed wyjściem do pracy i zjedzmy, kiedy poczujemy głód. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy większy wpływ na to, co jemy. Jeśli nie chcesz brać kanapki, weź coś innego – owoc (np. bogate w błonnik jabłko), paczuszkę musli czy coś równie sycącego i jednocześnie zdrowego. Jedzenie na mieście często ogranicza nas do niezbyt zdrowych, jednak bardzo smacznych, dań z menu.

sprzątająca dziewczyna

Ruch w czasie domowych prac

Aby schudnąć przed latem, wcale nie musimy wykonywać trudnych i żmudnych ćwiczeń fizycznych. Wystarczą codzienne prace domowe. Czy wiesz, że w czasie zwykłego sprzątania możesz pozbyć się około 1500 kalorii? Dzięki temu już w ciągu tygodnia schudniesz jeden kilogram. Jak widać najprostsze sposoby, są zawsze najbardziej skuteczne. Spalanie kalorii podczas jazdy na rowerze nie różni się zbytnio od spalania kalorii podczas prania – jeżeli Twoim celem jest zrzucenie kilogramów przed latem, po prostu więcej się ruszaj, bądź aktywna, wyłącz telewizor i komputer.

Czy suplementy są niezbędne?

Suplementy, jak sama ich nazwa wskazuje, mają charakter tylko pomocniczy. Nie istnieją magiczne tabletki, dzięki którym chudniesz jedząc pizzę przed telewizorem. Z nimi jest tak, jak z magicznymi dietami „cud”, które gwarantują szybkie efekty bez wysiłku i bez efektu jojo. Są to niestety tylko chwyty marketingowe. Spalacze tłuszczu działają, jednak w rzeczywistości zupełnie inaczej. Pobudzają Cię do działania, dodają energii, podwyższają ciepłotę ciała i dzięki temu gdy się ruszasz – spalasz tłuszcz efektywniej. Kalorie niestety same się nie spalą, a do lata pozostały już tylko 2 miesiące!

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5