Jak skutecznie powiększyć penisa? Czy to w ogóle możliwe?

Seksportal 4 maja 2017 0
Jak skutecznie powiększyć penisa? Czy to w ogóle możliwe?

Wielu mężczyzn, nawet jeśli ich penis ma rozmiar większy niż „średnia krajowa” marzy o zwiększeniu jego rozmiaru. Zarówno długości jak i obwodu. Ma to związek z psychiką i postrzeganiem samego siebie. Czy jest sposób by powiększyć swojego członka do wymarzonych rozmiarów? TAK! I to nawet kilka. Zapoznaj się z naszym artykułem.

Prawda (nie) boli

Istnieją dylematy na świecie, które spędzają sen z powiek najtęższym umysłom. Potrzeby mają to do siebie, że biorą się z oczekiwań, a te bywają surowe. Największe oczekiwania rodzą się w umysłach ukochanej osoby, które są jednocześnie symbolem własnego EGO. Rozmiar męskiego penisa zdecydowanie wpisuje się w kanon ludzkich oczekiwań i potrzeb.

Zawód kobiety rozmiarem męskiego członka bywa bolesny, nie koniecznie dla niej samej, a dla mężczyzny, który nie może sprostać jej oczekiwaniom. Umysł mężczyzny płata figle, rodzi wiele pytań oraz kosztuje wiele stresu. Artykuły na temat średniej długości męskiego przyrodzenia mogą wywołać depresję, zniszczyć libido i związek.

Czy możliwe jest powiększenie członka?! Czy to może boleć? Odpowiedź jest prosta, powiększenie członka może odbyć się bezboleśnie.

Problem stary jak świat – skuteczne powiększanie penisa

Dylemat wcześniej wspomniany jest starszy niż mogłoby się to wydawać i dotyczy nie tylko czasów współczesnych. Nie można mówić tu tylko o męskiej dumie, ale także o niezbędnej życiowo pewności siebie. Samiec pewny siebie to samiec zaradny, silny i zdecydowany, który zapewni byt swojej wybrance i jej potomstwu. Natura ma to do siebie, że nie każdego obdarza jednakowymi gabarytami.

Powiększanie prącia to problem, z którym zmagano się od wielu wieków. Wykopane przez archeologów sztuczne penisy to znaleziska sprzed 20 tysięcy lat. Starożytne kultury zajmowały się tym zagadnieniem od wieków, a metody stosowane w przeszłości mogą powodować zgrzytanie zębami.

  • Indyjska metoda polegała na pocieraniu członka żądłami os.
  • Arabowie od dziecka wykonywali ćwiczenia umożliwiające (podobno) powiększenie symbolu siły i płodności do 25 cm długości i 12 cm obwodu (poczytaj na ten temat w artykule https://www.secretive.pl/blog/18_arabska-metoda-powiekszania-penisa-jelq.html)
  • Jawajczycy umieszczali kamień pod skórą penisa.
  • Chińczycy powiększali go operacyjnie.

Inwazyjne metody, niekoniecznie higieniczne i bolesne to już na szczęście przeszłość.

Współczesna medycyna i technika, a powiększanie prącia

W XXI wieku operacja nie jest już koniecznością, a starożytne metody powiększania penisa to już tylko historia. Medycyna oparta na naturalnych suplementach daje możliwość na skuteczne powiększanie penisa. Na rynku dostępne są tabletki

  • podnoszące poziom testosteronu,
  • wzmacniające erekcję
  • i zwiększają chłonność ciał jamistych w prąciu.

Efektem ich działania jest wydłużenie członka.

Inną metodą powiększenia męskiego przyrodzenia jest pompka, której stosowanie powoduje mikropęknięcia w tkance członka. Tkanka w ludzkim organizmie podczas regeneracji rozrasta się, a proces ten dotyczy także prącia.

Extender jest jedną z najbezpieczniejszych metod powiększania „męskości” zalecaną przez lekarzy i polega na rozciąganiu prącia. Metoda ta stosowana jest także w leczeniu krzywizny członka.

Medycyna oferuje także żele i kremy oparte na ekstraktach roślinnych, które pielęgnują skórę podczas powiększania przyrodzenia oraz wspierają regenerację komórek.

Kilka wniosków na temat powiększania penisa

Problem rozmiaru męskiego członka to realny problem psychologiczny towarzyszący ludzkości od wielu wieków. Od starożytności po współczesność poszukiwano skutecznych metod na powiększanie penisa i znaleziono je. Współczesna medycyna oferuje nieinwazyjne rozwiązania w postaci naturalnych suplementów oraz niedużych urządzeń pozwalających na dyskrecję.

Omawiane metody zaczerpnięte są z form treningu mięśni i polegają na regeneracji tkanek mięśni. Zasada odbudowy mięśni i członka jest taka sama. Jeśli można powiększyć mięśnie przez suplementację i trening to członka także.

Pamiętaj o rozsądku!

Jeśli należysz do grona mężczyzn, którzy chcieliby powiększyć swojego członka to musisz pamiętać, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego:

  • jeśli chcesz zastosować ćwiczenia powiększające prącie, bądź ostrożny i nie doprowadź do przetrenowania, które może okazać się bolesne,
  • jeżeli zastosujesz pompkę lub extender, uważaj by nie przesadzić, gdyż urządzenia te również mogę doprowadzić do bolesnych otarć czy powstania mikropęknięć na prąciu,
  • w przypadku stosowania suplementów pamiętaj by nie przekraczać zalecanej dziennej dawki leku.

Zakupy wyłącznie w zaufanych źródłach

Pamiętaj o zachowaniu ostrożności przy kupnie urządzeń lub suplementów na powiększenie penisa. Zakupy rób tylko w zaufanych sklepach lub aptekach. Dobrym przykładem jest sklep SECRETIVE.PL. Jest to drogeria erotyczna, w której pod adresem https://www.secretive.pl/powiekszanie-penisa/ znajdziesz spory asortyment związany z powiększaniem członka.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5