Jak skutecznie powiększyć penisa – metody powiększania penisa

Seksportal 30 października 2016 1
Jak skutecznie powiększyć penisa – metody powiększania penisa

Rozmiar penisa często bywa problematyczny dla mężczyzn. Jedni nadrabiają techniką i doświadczeniem inni zaś decydują się na powiększenie penisa. Dobrą wiadomością dla tych drugich jest fakt, że można wręcz przebierać w metodach. Zapoznaj się z metodami na powiększanie penisa i wybierz najlepszą dla siebie.

Powiększanie penisa – ale jak właściwie?

Zazwyczaj chcielibyśmy mieć dużego członka, a bynajmniej większego od byłego faceta naszej partnerki. Tacy są już mężczyźni, tu nie chodzi tylko o to, że nasz penis nie będzie wystarczająco duży dla kobiety. Tu chodzi również o to, aby nie być gorszym, o współzawodnictwo. Powiększanie penisa możliwe jest na kilka sposobów. Ciężko typować, który z nich jest najlepszy, ponieważ każdy z nich ma jakieś plus i minusy.

Trochę iluzji

Dodajmy do tego trochę magii. Część z nas chce mieć większego penisa, tylko po by zaimponować kobiecie, aby nie usłyszeć „No wiesz, mój były miał troszkę większego”. Jeśli chciałbyś wizualnie dodać swojemu małemu kilka centymetrów możesz skorzystać z kilku trików opisanych w artykule „Jak powiększyć penisa? Metody na powiększanie penisa”.

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Ćwiczenia są znane od wieków i według różnych opinii przynoszą różne rezultaty. Znaczący podczas ćwiczeń jest czas wykonywania, nie ma co spodziewać się super efektów po tygodniu czy dwóch. Zauważalne zmiany powinny być widoczne po około 2 miesiącach regularnych ćwiczeń.

Urządzenia powiększające

Innym sposobem na powiększenie penisa jest używanie pompki lub ekspandera. Pompka do penisa jest szczególnie popularna, ze względu na wręcz natychmiastowe efekty. Podczas używania pompki trzeba być ostrożnym aby nie uszkodzić tkanek gąbczastych – jeden błąd i można zapomnieć o współżyciu na długi czas. Ekspandery są nieco bezpieczniejszymi urządzeniami, ale na efekty trzeba czekać podobnie jak w przypadku ćwiczeń.

Tabletki na powiększenie penisa

tabletki na powiekszenie penisa

Wisienką na torcie są tabletki na powiększenie penisa. Metoda prosta i bezpieczna. Radzę pozostać ostrożnym co do obietnic producentów o dodaniu 7cm do rozmiarów penisa. Za zadowalające efekty przyjmij 3 dodatkowe centymetry. Poza powiększeniem penisa, tabletki te świetnie działają na potencję, co oznacza, że możemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Operacja członka

W grę wchodzi również operacja. Można ją wykonywać na kilka sposobów, w zależności czy pacjentowi zależy na długości czy na grubości. Operacja wiąże się z ryzykiem niepowodzenia, a nawet poważnych komplikacji, które mogą kompletnie wykluczyć Cię z współżycia.

Większy penis – lepszy w łóżku?

wiekszy penis lepszy w lozku

Pamiętaj, że to nie rozmiar, a technika odgrywa kluczową rolę. Jeśli rozmiar Twojego członka mieści się w średniej to z pewnością wystarczy każdej kobiecie. Zamiast wydania pieniędzy na środki powiększające penisa spraw swojej partnerce radość kupując od czasu do czasu bukiet kwiatów.

One Comment »

  1. Arczi 15 listopada 2016 at 00:18 - Reply

    Wszystki ok byle nie operacja, nie dałbym małego komuś pod nóż.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5