Jak TO robią Eskimosi?

Aneta R. 4 lutego 2016 0
Jak TO robią Eskimosi?

Często, zwłaszcza podczas imprez można usłyszeć zabawne pytanie: „jak to robią Eskimosi?”. Spróbujmy tę sprawę potraktować poważniej i skupmy się na życiu erotycznym Eskimosów, albowiem z całą pewnością jest ono najmniej znane a tym samym bardzo ciekawe.

Miłość wśród śniegu

Trzeba stwierdzić, że tak naprawdę niewiele wiemy o Eskimosach. Jest to lud prastary, który wywodzi się z Azji i liczy sobie co najmniej 4 tysiące lat. Określani są często mianem Inuici. Do naszych czasów niewiele zostało wytworów kultury materialnej Eskimosów, zaś wiedza o nich nie jest spisywana lecz przekazywana z pokolenia na pokolenie.

seksowna eskimoska

Wiemy, że w przeszłości życie seksualne i erotyczne Eskimosów było stosunkowo pikantne. Jak dowodzą przekazy, obecna w nim była prostytucja, zdarzał się przygodny seks a nierzadko dochodziło nawet do orgii. Warto powiedzieć, że przed zimowymi połowami, wiele kobiet z wioski spędzają czas nie tylko ze swoimi mężami, ale i sąsiadami. Oczywiście taka wymiana była ściśle związana ze świętem płodności. Rzec więc można, że seks wśród Eskimosów był nader urozmaicony.

Współczesna erotyka w świecie lodu

Cywilizacja dotarła już dziś wszędzie, nawet w najdalsze rejony, oraz najzimniejsze zakątki na ziemi. Tym samym dotarła ona również do tradycyjnych eskimoskich plemion. Jednakże mimo, że świat i tradycje się zmieniają, do Eskimosów dotarło już wiele współczesnych technologii, to jednak tradycje seksualne niemalże pozostały bez zmian. Każdy Eskimos ma jedną żonę, jednakże nie liczy się jej wiek, wygląd, czy nawet aspekt wzajemnej miłości. Eskimos wybiera żonę aby mogła utrzymywać dla niego dom, była pracowita, silna, umiała garbować skóry. Pod względem seksualnym liczy się to aby nie była dziewicą. Jest to nietypowa tradycja, albowiem Eskimosi uważają, że krew dziewicy jest trująca, co sprawia, że kobiety powinny pozbyć się jej przed ślubem.

Czy Eskimosi mają ochotę na erotyczne doznania? Oczywiście, że tak ponieważ pomimo, że wokół panują ogromne mrozy to jednak igloo stanowi naprawdę całkowicie przyjemny, oraz przytulny azyl. Rozpalone wewnątrz ognisko, skóry renów wyłożone na podłodze na pewno nie tylko rozgrzewają, ale także podnoszą gorącą eskimoską krew.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5