Jak używać wibratora?

Seksportal 9 listopada 2015 0
Jak używać wibratora?

Wibrator jest nazywany najlepszym przyjacielem kobiety. Jednocześnie jest znienawidzony przez panów, którzy dostrzegają w tym gadżecie zagrożenie. Nie na darmo wibrator jest również nazywany zastępcą. Jeśli chodzi o mężczyzn, to raczej nie muszą się obawiać wibratora, a muszą pamiętać o tym, że taki wibrator może doskonale nakręcić atmosferę, być przyczynkiem do wspaniałego seksu. Dla kobiet wibrator, to nie tylko mechaniczna przyjemność, to właśnie ten przyrząd bardzo często pomaga odkryć własną seksualność.

Uczy poznawać kobiecie własne ciało. Jest przyrządem, który można używać samej, można też bawić się wraz z partnerem. Kobiety kupując pierwszy raz wibrator zastanawia się jak go użyć, by przyniósł jak najwięcej przyjemności?

Jeszcze przed zakupem wibratora warto się zapoznać z jego budową i zasadą działania. Warto wiedzieć, na jakie baterie funkcjonuje, jakie ma opcje, prędkości i do czego służą poszczególne przyciski. Trzeba również się upewnić, czy wibrator nie posiada żadnych ostrych krawędzi, które mogą spowodować rany. Przed pierwszym użyciem warto również dokładnie umyć wibrator i już można go testować.

Większość kobiet woli bawić się wibratorem samej. Ma to swoje dobre strony, gdyż nikt nie zna lepiej swojego ciała niż sama kobieta. Panie za pomocą wibratora mogą dokładnie poznać gdzie i jak bardzo są podatne jej miejsca erogenne. Przy pierwszym użyciu wibratora warto rozpocząć od mniejszych prędkości drgań, w razie potrzeby zawsze można je zwiększyć. Stosowanie od razu maksymalnych wartości drgań mogą sprawić dyskomfort w użyciu i zrazić do używania wibratora. Warto go przykładać na początek tylko kawałkiem, a potem większą częścią.

Nie od razu należy przykładać wibrator do łechtaczki czy dokonywać penetracji, ale spróbować jak działa na sutki, uda, na stopy, czy nawet w dłoni. Pieszcząc łechtaczkę warto bawić się częstotliwością drgań, tak by znaleźć swoją częstotliwość. Później można spróbować wprowadzić do zabawy również partnera. Dzięki temu zabawa z wibratorem może przynieść wiele satysfakcji obu stronom.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5