Jak wybrać wibrator?

Aneta R. 3 maja 2016 0
Jak wybrać wibrator?

Najpopularniejszym gadżetem erotycznym jest oczywiście wibrator. Oczywiście służy nie do czego innego, jak do kobiecej masturbacji. Przeciętny wibrator ma długość od 10 do 30 cm, zaś średnica sięga około 1,5 cm. Kształtem wibrator przypomina męski członek. Dziś w tej kategorii jest ogromna ilość różnorodnych produktów, dlatego wbrew pozorom wybór wcale nie jest prosty.

Najpopularniejsze rodzaje wibratorów

Wibrator to cieszące się uznaniem urządzenie erotyczne, które służy zarówno do samodzielnej jak i wzajemnej masturbacji. Dzięki temu, że drży sprawia i wywołuje szereg doznań cielesnych. Jeśli więc wybierasz wibrator dla siebie sprawdź w jaki sposób pracuje. Wybrany przez ciebie sprzęt powinien być zarówno cichy aby nie zakłócać spokoju, ale także świetnie pracować aby doznania były jak największe.

Uniwersalny wibrator

Nie istnieje jeden uniwersalny wibrator, z którego mogłyby korzystać wszystkie kobiety. Dziś mamy ogromną ilość gadżetów erotycznych, dzięki czemu zwiększają się indywidualne doznania kobiet.

Wyróżniamy:

  • Wibratory łechtaczkowe
  • Wibratory pochwowe
  • Wibratory analne
  • Wibratory stymulujące Punt G

Oczywiście możemy wybrać również materiał z jakiego zostały stworzone, kształt i wielkość, a wszystko po to, aby doznania były jak największe.

Trudno jest ocenić który wibrator sprawia największą przyjemność i radość kobiecie. Chyba wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Każda kobieta powinna wybrać ten, który będzie idealny dla niej samej. Nie powinna korzystać z porad koleżanki, nie sugerować się reklamami. Wybór musi być samodzielny.

Pamiętać należy również o tym, że wibrator powinien nie tylko dostarczać przyjemności, ale również nie powodować żadnych podrażnień czy też uczuleń. Na te wszystkie aspekty zwracaj uwagę jeżeli właśnie wybierasz idealny wibrator.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5