Jakich typów facetów powinnaś unikać?

Aneta R. 30 stycznia 2018 0
Jakich typów facetów powinnaś unikać?

Jeżeli Twój kolejny związek właśnie skończył się smutnym fiaskiem i wciąż trafiasz na niewłaściwych mężczyzn, może powinnaś zastanowić się, których typów tak naprawdę warto unikać? Dzięki temu kolejny związek ma szansę stać się podstawą twego życia w otoczeniu miłości, szczęścia i oddania.

  1. Facet cierpiętnik

Owszem jest piękny i fascynujący pod względem urody, pisze wiersze, gra na gitarze, ale..Jeżeli wpadasz w sidła miłości romantyka a zarazem cierpiętnika, musisz wiedzieć, że jego poetyczna dusza wciąż jest nękana licznymi torturami. Nic nie będzie mogło go uszczęśliwić bo on sam nie będzie tego chciał.

  1. Karierowicz

Karierowicz to typ mężczyzny dla którego liczy się tylko praca, interesy, piękny dom i samochód. Kobiety stoją w jego hierarchii o wiele dalej, co sprawia, że tak naprawdę nigdy nie zdobędziesz jego zainteresowania. Karierowicz zamiast dać ci odrobinę miłości będzie notorycznie liczył pieniądze na koncie.

  1. Maminsynek

Delikatny urok, troska o najbliższą rodzinę to tylko maska którą widzi świat. Dla maminsynka najważniejsza jest matka. Jeżeli w każdej sprawie wciąż się z nią kontaktuje, zaś partnerce nie ufa, szybko dojdzie do konfliktu.

  1. Kryminalista

Pomimo, że ludzie mają różną przeszłość i czasem się zmieniają na lepsze, nie każda kobieta chce mieć za partnera kryminalistę. Tatuaże, więzienny slogan, ponura przeszłość. Nad tym facetem należy poważnie się zastanowić, zanim się z nim zwiążesz.

  1. Duże Dziecko

Ciągłe wygłupy, wręcz żenujące poczucie humoru, zabawy na poziomie dziesięciolatka. Owszem lubimy się dobrze bawić, ale tego typu facet na zawsze pozostanie dzieckiem i nigdy nie będziesz mogła czuć wsparcia w związku jeżeli pojawią się problemy. On będzie się doskonale bawił a ty będziesz radzić sobie sama.

  1. Maniak

Maniak to typ mężczyzny, który będzie chciał w związku przejąć pełną kontrolę nad twoim życiem. To on będzie decydował w co się ubierasz, gdzie pracujesz. Jeżeli nie wyznaczysz granic, całkowicie tobą zawładnie.

  1. Żonaty

Opowiada historie o złej żonie, jednak ty potraktuj je na luzie. Jeżeli jego małżeństwo już nie istnieje a nadal do niego powraca, zastanów się czy faktycznie rozstał się z żoną raz na zawsze.

  1. Nałogowiec

Najczęściej osoby uzależnione są sympatyczne i czarujące, zwłaszcza jeśli właśnie są po kieliszku wina. Jeżeli przesadza z alkoholem, z całą pewnością nie wróży to dobrze dla waszego związku.

 

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5