Jakie piersi najbardziej lubią faceci?

Aneta R. 24 sierpnia 2017 0
Jakie piersi najbardziej lubią faceci?

Każdy prawdziwy mężczyzna uwielbia piersi, lecz każdy ma inne upodobania. Jak faceci oceniają kobiecy biust? Co podoba im się najbardziej? Czy są to piersi małe, średnie, a może ogromne? Czy pod uwagę biorą również rozmiar biustu? Czy lubimy piersi naturalne, a może fascynują nas te sztuczne? Ostatnie badania sondażowe przynoszą odpowiedzi na nasze pytania. Sprawdź, które kobiece piersi są najbardziej atrakcyjne dla facetów!

Duże czy małe? Sztuczne czy naturalne?

Najnowsze badania sondażowe które zostały przeprowadzone, odnoście kobiecych piersi nieco nas zaskakują, ponieważ faceci w dużej mierze wybierają piersi sztuczne? Dlaczego? Na to pytanie nie odpowiedzieli, ale z całą pewnością sztuczne piersi według mężczyzn są po prostu idealne, albowiem stworzyli je specjaliści w dziedzinie chirurgii plastycznej. Piersi sztuczne to największa podnieta dla współczesnego mężczyzny. Czy w takim razie biust stworzony przez naturę przegrywa ze współczesną medycyną? A czy Tobie również podobają się sztuczne biusty?

A co z wielkością piersi? Sondaż mówi jasno. Mężczyznom podobają się najbardziej duże, a wręcz ogromne piersi. Duże piersi, wielkie cycki to frazy jakie najczęściej wyszukiwane są w internecie. Co więcej pytani w sondażu faceci, jakie piersi lubią, w bardzo dużej mierze sugerowali, że to właśnie te największe cieszą się uznaniem i zainteresowaniem.

Okazuje się, że nie tylko wielkość jest oceniana. Faceci podkreślają, że liczy się również wygląd kobiety, a nawet jej narodowość. Tym samym duże piersi są szczególnie oglądane u Japonek i zajmują szóstą lokatę. Azjatki ogólnie cieszą się wielką popularnością. Faceci często wybierają biusty blondynek oraz rudych.

Czy jednak tylko piersi liczą się wśród facetów? Warto wspomnieć, że uczucie to całokształt, zaś seks i rozmiar biustu stanowią jedynie dodatek.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5