Joan Collins – bogini seksu?

Aneta R. 16 lutego 2016 0
Joan Collins – bogini seksu?

Świat gwiazd jest całkiem inny niż ten, z którym stykamy się na co dzień. Nieraz wydawać by się mogło, że jest to całkiem inna galaktyka. Z jednej strony wiele historii kreowanych jest przez media. Z drugiej jednak tworzą je ludzie, którzy obracają się w tym środowisku. Jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd jest z pewnością Joan Collins, angielska aktorka i producentka filmowa.

Nadal w formie

Ma już 80 lat, a ostatnio wyznała, że nadal prowadzi aktywne życie seksualne. Czy można więc nazwać ją boginią seksu? Chyba tak. W końcu, jaką trzeba mieć kondycję, aby w takim wieku nadal doznawać miłości. Zresztą, przez całe swoje życie nie stroniła od przyjemności seksualnych. Miała wielu kochanków oraz 5 mężów. Jak sama przyznaje, prawdziwą miłość oraz satysfakcje seksualną doznała dopiero u boku tego ostatniego.

Skrajnie młodszy mężczyzna

Związana jest obecnie z młodszym od siebie o 32 lata Percym Gibsonem, którego poślubiła w 2002 roku. Znana producenta uważa, że w małżeństwie najważniejszą rolę odgrywa ponad wszystko seks. Dlatego, właśnie pod tym kątem wybierała wszystkich swoich partnerów. Jeśli nie dawali jej odpowiedniej satysfakcji seksualnej, po prostu ich zostawiała. W końcu seks w życiu jest najważniejszy i powinien sprawiać jak najwięcej przyjemności. Producenta uważa, że mężczyźni właśnie do tego zostali stworzeni – aby dawać jak najwięcej przyjemności kobietom. A ona nie waha się, aby tę przyjemność brać. I to pełnymi garściami.

Niekwestionowana bogini seksu 

Zdecydowanie więc można powiedzieć, że jest ona prawdziwą boginią seksu, która nie zrezygnuje z tej przyjemności nigdy. W końcu po co rezygnować z czego tak przyjemnego, co daje nam tyle satysfakcji. W końcu seks jest czymś przyjemnym, co pozwala nam się odprężyć, wyzwala w naszym ciele również endorfiny. W związku z tym, jak najbardziej warto stawiać na taką właśnie przyjemność i czerpać z niej jak najwięcej tak jak to robią największe gwiazdy. Zdecydowanie nie będziemy tego żałowali. Chyba zresztą nikt nie żałuje, że daje się ponieść seksualnym uniesieniom. Warto więc pod tym względem również czerpać z życia.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5