Kim są MILFy?

Seksportal 25 stycznia 2019 0
Kim są MILFy?

MILF to akronim, który pochodzi od angielskich słów: mother I’d like to fuck (mamuśka, którą chciał bym przelecieć). Akronim ten najczęściej stosowany jest w przemyśle porno a także w slangu młodzieżowym. Określa się nim atrakcyjną seksualnie matkę (mamuśkę).

Pomijając to, że nie ważne ile kobieta ma lat – jeśli wygląda naprawdę ponętnie, seksownie i jest chętna na zaliczenie jakiegoś młodzieniaszka – to nikt się nie oprze. Tak już jest i tyle – i to nie tylko w filmach dla dorosłych.

Dlaczego faceci wolą starsze kobiety?

Jest kilka powodów, dla których faceci wolą seks, bądź nawet związek ze starszą Panią (nawet matką swojego kumpla!). Głównym powodem jest ich doświadczenie. Znają swoje ciało i ciało mężczyzny, sporo w swoim życiu przeżyły i mogą być prawdziwymi boginiami seksu!

Dlaczego jeszcze?

Starsze Panie nie udają księżniczek, za którymi facet ma biegać dzień i noc. Nie strzelają fochów za byle co – bo spojrzał na inna, bo nie kupił kwiatków… Nie szukają faceta żeby był ich sponsorem – często bywa odwrotnie! Nie chcą iść do ołtarza w białej sukni… Są dużo bardziej naturalne, nie muszą udawać kogoś, kim nie są. Nie analizują i nie przeżywają każdej sytuacji – słowa, to tylko słowa. Starsza kobieta ma świadomość, że facet nie posługuje się aluzjami czy półsłówkami. Wali śmiało, prosto z mostu – bo oni również. Mamuśki nie trzymają swoich młodych kochanków na smyczy – wychodzą z założenia – rób co chcesz, ale zostaw trochę energii na seks ze mną. Lubią jeść – nie są jak ich młode odpowiedniki, które jadają tylko to co fit i to co bezglutenowe i wciskają to swoim facetom. Są stabilne emocjonalnie, nie robią żadnych scen zazdrości czy wyrzutów z byle powodu.

Mamuśki nie potrzebują rywalizować z innymi – szkoda im na to czasu i energii, wiedzą, że są jedyne, wyjątkowe i niepowtarzalne. Rywalizację z innymi uznają za zwyczajne… zachowanie poniżej ich godności.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5