Kłopoty z erekcją – jak sobie z nimi radzić?

Seksportal 4 maja 2017 0
Kłopoty z erekcją – jak sobie z nimi radzić?

Kłopoty z erekcją, wczesny wytrysk oraz obniżone libido to problemy, które coraz częściej nawiedzają mężczyzn. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele, zaczynając od ciągłego stresu po poważne choroby. W tym artykule opowiemy Ci, czym właściwie są kłopoty z erekcją, libido i wytryskiem oraz, jak wygląda leczenie tego typu zaburzeń.

Czym są problemy z przedwczesnym wytryskiem?

Według oficjalnych źródeł problemy z przedwczesnym wytryskiem można rozpoznać po tym, że stosunek seksualny jest tak krótki, że żadna ze stron nie jest w stanie odczuwać podczas niego satysfakcji oraz przyjemności. Jeżeli Twój seks trwa 2 minuty, powinieneś zainteresować się metodami leczenia wczesnego wytrysku. Prawidłowy stosunek powinien trwać ok. 11 minut. Tyle średnio, kobieta potrzebuje, by osiągnąć orgazm.

Czym charakteryzuje się obniżone libido?

Libido jest to szeroko rozumiane zainteresowanie seksem. Jeżeli czujesz, że Twoje myśli nie skupiają już się na kontakcie fizycznym, możesz mieć kłopoty z obniżonym libido. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka. Zazwyczaj chodzi o zbyt małe stężenie testosteronu. Od 25 roku życia w organizmie mężczyzny poziom tego hormonu zaczyna spadać. Średnio jest to 0,5-1 proc. rocznie. Twoje problemy mogą również wynikać z niedoczynności jąder, które nie produkują wystarczającej ilości testosteronu.

Brak lub niepełna erekcja

Jest to problem, który spotyka coraz większą liczbę mężczyzn w średnim wieku. Polega na całkowitym zaniku erekcji lub połowicznym jej występowaniu. Jeżeli Twój członek osiąga wzwód, ale podczas stosunku bez powodu go traci, powinieneś zainteresować się metodami walki z tym problemem. Przyczyną zaburzeń może być stres oraz paradoksalnie zbyt duże podniecenie. Czasami, gdy chcesz wypaść dobrze, Twój penis zawodzi, ponieważ za bardzo Ci zależy.

Jak leczyć te wszystkie przypadłości?

Zakładając, że Twoje problemy nie mają podłoża psychologicznego i nie są spowodowane emocjami oraz nadmiernym stresem, leczenie impotencji, zaburzeń erekcji oraz obniżonego libido powinno być stosunkowo proste.  Najlepiej zacznij od zdrowego stylu życia. Stań się pół-wegetarianinem i kładź na swój talerz więcej warzyw i owoców niż tłuszczów zwierzęcych. Nie przesadzaj też z alkoholem, a o papierosach zapomnij całkowicie. W ramach profilaktyki i wzmocnienia organizmu wykonuj też ćwiczenia mięśni Kegla. Możesz również zastosować dostępne na rynku suplementy diety takie jak np. Permen. Opinie o tego typu środkach są pozytywne, więc warto spróbować. Ich skład jest całkowicie naturalny, więc nie musisz obawiać się tego, że wprowadzasz do organizmu substancje nieznanego pochodzenia. Ważne jest jednak, by przed zażyciem jakiegokolwiek środka skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Unikniesz w ten sposób ryzyka uczulenia na któryś ze składników suplementów diety pomagających w walce z problemami z erekcją, libido oraz przedwczesnym wytryskiem.

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli czujesz, że któryś z opisywanych w tym artykule problemów może Cię dotyczyć, koniecznie skonsultuj się z lekarzem specjalista. Pamiętaj, że im bardziej zwlekasz, tym trudniej będzie Ci pomóc. Czasami wystarczy tylko szczera rozmowa oraz pozbycie się stresów, by znów cieszyć się bliskością. Wejdź również na stronę http://www.permen.pl/permen-king.html. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje dotyczące zaburzeń erekcji oraz suplementu diety Permen, który może Ci pomóc. Sprawdź opinie, przeczytaj czy Permen ma skutki uboczne oraz zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Przekonaj się, że powrót do zdrowia jest łatwiejszy niż myślisz.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5