Konopie wpływają pozytywnie na seks? 5 zaskakujących faktów

Aneta R. 22 sierpnia 2016 0
Konopie wpływają pozytywnie na seks? 5 zaskakujących faktów

Potocznie przyjmuje się, że marihuana zwana też konopiami pozytywnie wpływa na seks, a niekiedy traktowana jest nawet jako afrodyzjak. Jak jednak do tej kwestii odnoszą się badania naukowe? Czy faktycznie konopie sprawiają, że mamy większą ochotę na seks, a sam stosunek jest bardziej udany? Poznajcie najnowsze fakty, które na pewno Was zaskoczą.

  1. Okazuje się, że w tym temacie nie ma reguły

Wiele osób po spożyciu zioła faktycznie ma większą ochotę na seks, jednakże dla większości konopie nie mają żadnego wpływu na pobudzenie seksualne. Trudno powiedzieć, do jakiej grupy się zaliczasz, jednak wedle ankiety przeprowadzonej przez Psychology Today 67 % badanych osób twierdzi, że marihuana podnosi apetyt seksualny.

  1. Większa ilość partnerek seksualnych?

Nieco dziwnym stwierdzeniem może być że konopie zachęcają do zdrady. A jednak jest to prawda! Ankietowani przyznali, że po spożyciu zioła są bardziej skorzy do przygody w łóżku.

  1. Szybki stosunek

Negatywnym aspektem jest to, że orgazm przychodzi zbyt szybko. Długość stosunku jest więc dla wielu mało satysfakcjonująca. Palenie wypacza poczucie czasu, dlatego może dlatego wydaje się, jakby stosunek zbyt szybko się skończył? Czy tak się tylko wydaje? Czy tak jest naprawdę?

  1. Masz większą ochotę na seks?

Badania wpływu konopi na nasz testosteron nadal pozostaje niewyjaśnione i budzi wiele kwestii spornych wśród naukowców. Wiele badań wskazuje, że konopie obniżają hormon który odpowiada za nasz popęd seksualny, jednakże nadal są kwestią dyskusyjną. Czy jednak mogłoby to oznaczać że konopie faktycznie obniżają poziom naszego libido?

  1. Panowie – uważajcie na swoje biusty

Badania, które zostały przeprowadzone przez Narodowy Instytut Zdrowia w USA wysunęły zakasujące, a jednak prawdziwe przypuszczenie. Otóż kiedy zbyt często palimy marihuanę jest ona przyczyną ginekomastii czyli powiększenia sutków u mężczyzn.

 

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5