Kosmetyki drogeryjne – czy warto?

Seksportal 9 listopada 2015 0
Kosmetyki drogeryjne – czy warto?

Każdy producent podkładu do twarzy zapewnia, że jego produkt jest najlepszy i długo utrzymuje się na twarzy. Podobno niektóre dają efekt rozświetlonej, gładkiej twarzy ponad dwanaście godzin. W rzeczywistości najczęściej już po paru godzinach makijaż nie wygląda jak po nałożeniu kosmetyków. Dlaczego tak się właśnie dzieje?

Czy bardzo drogie drogeryjne marki dają trwały efekt? Okazuje się, że cena kosmetyku nie zawsze idzie w parze z efektem. Tak na prawdę liczy się sposób wykonania makijażu. Kilka prostych zasad ułatwi Ci wykonanie perfekcyjnego dziennego make up’u.

Podstawa to zadbana skóra. Za każdym razem kiedy chcesz nałożyć podkład powinnaś dobrze umyć skórę twarzy, szyi i dekoltu. Następnie nakładamy ulubiony krem na dzień. I tu uwaga. Należy delikatnie wklepać krem i odczekać parę minut przed nałożeniem kolejnej warstwy.

Następną warstwę stanowi baza pod podkład bądź po prostu podkład. Jeśli używasz tego pierwszego pamiętaj żeby warstwa była bardzo cienka. Rzadko która z nas ma idealną cerę, więc oczywiście zakrywamy korektorem niedoskonałości.

Równocześnie nałóż korektor pod oczy, dzięki temu będziesz miała bardziej wypoczęte spojrzenie. Jeśli z kolei od razu nakładasz fluid zapamiętaj bardzo ważną radę. Możesz użyć dużej ilości podkładu, ale nie na raz. Podziel ilość na kilka cienkich warstw. Dobrze jest nakładać podkład przy użyciu pędzla.

Zaraz po nałożeniu delikatnie wmasuj podkład żeby fluid scalił się ze skórą. Znowu odczekujemy chwilkę po czym pudrujemy twarz bardzo, ale to bardzo delikatnie. Kolejne etapy makijażu zależą już od Twoich preferencji. Opisany powyżej sposób wykonywania make up’u to zbiór kilku rad, które sprawią, że każdy makijaż będzie bardziej trwały. Już dziś wypróbuj opisane sposoby.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5