Lampka wina może być seksowna, a co z seksem po alkoholu?

Jarek S. 9 stycznia 2017 0
Lampka wina może być seksowna, a co z seksem po alkoholu?

Alkohol jest najpopularniejszą używką i odwiecznie towarzyszy ludziom podczas wszelakich uroczystości, imprez, a także bardziej intymnych spotkań. Jak alkohol wpływa życie seksualne?

Alkohol w życiu seksualnym

Niezaprzeczalnie alkohol ma pewny wpływ na życie seksualne. Od jego intensywności zależą dawki i częstotliwość spożywania alkoholu. W przypadku osób nieśmiałych, które nie mogą przeskoczyć pewnych barier w kontaktach międzyludzkich, a szczególnie w tych damsko-męskich, alkohol w stosunkowo niskich dawkach może mieć pozytywny wpływ. Pozwala się rozluźnić i otworzyć towarzysko.

Natomiast, gdy ogółem mówimy o spożywaniu alkoholu w małych ilościach przez osoby mające się ku sobie lub te będące w związkach, ma on także dobry wpływ i nie zaburza sprawności seksualnej. Co więcej, pobudza obojga partnerów i nasila uczucia – rośnie tętno, zmysły ulegają wyostrzeniu.

Po spożyciu alkoholu wzmaga się również temperament oraz pożądanie, a reakcje na dotyk są jeszcze bardziej wrażliwe niż zwykle. Alkohol pozwala także chwilowo wyzbyć się kompleksów i uzyskać większą pewność siebie.

W przypadku większych dawek alkoholu, seks po nim może mieć bardzo niemiłe konsekwencje. Brak kontroli nad własnymi czynami często wiąże się z tragicznymi skutkami. Niechciane ciąże, utrata kontroli nad emocjami oraz moralne rozterki to tylko kilka nieprzewidywalnych efektów stosunków po wypiciu sporej ilości alkoholu. Niekiedy seks po alkoholu staje się trudny lub całkowicie niemożliwy, więc kontrolowanie spożycia jest jak najbardziej wskazane.

Kontrola dawek alkoholu

Przed bliższym spotkaniem z osobą, na której nam zależy, warto pomyśleć o ilości alkoholu, którą planujemy wypić, zwłaszcza jeżeli po randce na mieście planujemy pojechać samochodem do naszego mieszkania lub drugiej połówki. Pomoże nam w tym internetowy alkomat.

Wirtualny alkomat za pomocą matematycznego algorytmu wylicza w przybliżeniu zawartość alkoholu we krwi po spożyciu danego rodzaju trunku w określonej przez nas ilości. Dzięki temu możemy zobaczyć, jakie dawki alkoholu wprowadzą nas w stan pobudzenia, ale nie zaburzą naszych zdolności seksualnych oraz ogólnego postrzegania. Dzięki stronie www.wirtualnyalkomatonline.pl możemy także określić hipotetyczny czas do pełnego wytrzeźwienia oraz poznać parametry, które wpływają na szybkość trzeźwienia. Pamiętajmy jednak, że to tylko orientacyjne dane. Czy warto ryzykować udany wieczór dla kilku łyków alkoholu więcej?

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5