Marta Wierzbicka i lesbijski seks

Seksportal 3 kwietnia 2016 0
Marta Wierzbicka i lesbijski seks

Marta Wierzbicka wylądowała w łóżku z koleżanką z planu, Julią Trembacką. Chodzi oczywiście o scenę lesbijskiego seksu, która pojawiła się w 2247 odcinku serialu „Na Wspólnej„. Media społecznościowe i serwisy plotkarskie aż gotują się, gdyż tak odważnych scen w popularnym i „grzecznym” serialu dawno nie było!

Marta Wierzbicka i scena lesbijskiego seksu

Ola (Marta Wierzbicka) i Klaudia (Julia Trembecka) są studentkami. Po namiętnym pocałunku na imprezie ich znajomość wkracza w zupełnie nową fazę. Dziewczyny dają się ponieść namiętności i spędzają razem pierwszą noc. Klaudia od dawna miała ochotę na Olę, która jednak nie była pewna swojej orientacji seksualnej. Długo opierała się. W końcu jednak podczas wizyty Oli w domu Klaudii dziewczyny dają się ponieść namiętności i po kilku pocałunkach lądują w łóżku.

Scenę zbliżenia możecie zobaczyć tutaj:

http://nawspolnej.tvn.pl/wideo,443,v/pierwszy-raz-oli-i-klaudii,1517780.html

Jest to początek sekretnego związku Oli, która nie ma odwagi przyznać się rodzicom, że zmieniła orientację seksualną. Już od samego początku dziewczyna ma wiele wątpliwości. Leżąc obok Klaudii w jej łóżku zaczyna się zastanawiać czy ten związek ma jakąś przyszłość. I wtedy zdaje sobie sprawę, że pierwszy raz od dawna jest przy kimś szczęśliwa i spełniona.

lesbijski seks oli i klaudii z na wspólnej

Marta Wierzbicka o graniu lesbijki

Według wypowiedzi aktorki zagranie sceny erotycznej z inną kobietą wcale nie było trudne. O wiele większe skrępowanie panowało na planie zdjęciowym serialu gdy brała udział w scenie z Mariuszem Zaniewskim. Według Wierzbickiej kobiety o wiele mniej wstydzą się nawzajem. Nawet na basenie przebierają się przy sobie i nie krępują. Aktorki biorące udział w scenie na tyle się zaprzyjaźniły, że całą sytuację uznawały za zabawną. Wygląda na to, że młodej aktorce łatwiej było wcielić się w lesbijkę na ekranie, niż uprawiać seks z mężczyzną, który jakiś czas temu grał jej starszego kochanka. Czy Marta Wierzbicka woli seks z kobietami?

 

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5