Masaż erotyczny – jak robić go dobrze kobiecie?

Seksportal 3 września 2017 0
Masaż erotyczny – jak robić go dobrze kobiecie?

Dotyk pobudza zmysły – to wiadomo nie od dziś. Ciało ma wiele punktów erogennych, które na ów dotyk niemal od razu reagują. Jak dotykać, aby sprawiać przyjemność i wzbudzać pożądanie w partnerce?

Erotyczna mapa ciała

Żeby wiedzieć jak, najpierw trzeba odkryć, gdzie. Wielu mężczyzn ogranicza się w dotykaniu do piersi i waginy, tymczasem istnieją również inne miejsca, których ilość zakończeń nerwowych od razu reaguje na dotyk i rozpala kobiece zmysły. Oto one:

1. Usta

Niby wiadomo, ale nie do końca. Generalnie za mało panowie całujecie. Usta są mocno ukrwione –  dotknięcie ich palcami lub językiem bardzo pobudza, dlatego warto to robić dłużej i częściej.

2. Powieki

To bardzo przyjemne poczuć ich muskanie – działa to relaksująco i odprężająco, a tego często nam kobietom potrzeba. Poza tym, gdy mamy zamknięte oczy, jesteśmy bardziej wyczulone na dotyk.

3. Uszy

Można je dotykać zarówno ustami, jak i palcami. Przygryzać, delikatnie głaskać, ssać – dreszcze gwarantowane.

4. Szyja

Nasza szyja uwielbia wędrówkę języka, ust i palców. Nigdy nie pozostajemy obojętne na masaż tej części ciała.

5. Pośladki i uda

Rytmiczne uciskanie, drapanie i całowanie to to, czego nam w tych miejscach potrzeba. Możecie nawet czasem mocniej złapać, zakreślać kółka kciukami, ugniatać. Czekamy na to.

Masaż piersi

Wykonujcie koliste ruchy, zbliżając i oddalając od siebie piersi. Stymulujcie kciukami brodawki, czasem dodając delikatne uszczypnięcia. Dotyk powinien być na tyle odczuwalny, aby wprawić piersi w lekkie falowanie, jednak na tyle delikatny, alby było to przyjemne, a nie bolesne. Masujcie na zmianę szybko i wolno, dotykając piersi całą dłonią lub tylko opuszkami palców.

Masaż waginy

Wielu mężczyzn myśli, że jak wepchnie tam swoje dwa czy trzy palce, to będzie dla nas najlepsze. Otóż, nie. Zacznijcie od ugniatania zewnętrznych warg sromowych, lekko uciskając łechtaczkę podczas naprzemiennych ruchów w górę, w dół i na boki. Powoli zbliżajcie się do wejścia do pochwy, pobudzając po drodze łechtaczkę, srom i punkt G. Tak to się robi, a nie od razu „złoty strzał”. To trzeba delikatnie, panowie.

Na masaż poświęcajcie więcej, niż 10 minut. Dlaczego „aż” tyle? Ponieważ kobiety potrzebują znacznie więcej czasu od was, aby wprawić się w stan podniecenia. Pamiętajcie o tym! Jeśli trudno wam wytrzymać przez ten czas, zaczynacie się niecierpliwić lub sami czujecie, że wasz członek nie wytrzyma dłużej tych „tortur”, sięgnijcie po Erozon Max – dzięki temu preparatowi zawsze będziecie gotowi.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5