Męskie strefy – czyli gdzie dotykać faceta?

Aneta R. 8 marca 2018 0
Męskie strefy – czyli gdzie dotykać faceta?

Wbrew pozorom, chociaż tak bardzo często uważają kobiety, penis nie jest jedyną, najbardziej wrażliwą strefą erogenną u mężczyzny. Oczywiście pieszczoty w tym miejscu powodują naprawdę duże doznania, jednakże warto poznać całą erotyczną mapę męskiego ciała. Czy wiesz jakie pieszczoty sprawią, że Twój mężczyzna poczuje się jak w siódmym niebie?

Męskie sfery erogenne

Warto zaznaczyć, że sfery męskie erogenne są nieco mniej skomplikowane u mężczyzny, aniżeli u kobiety. Nie oznacza to jednak, że w czasie pieszczot powinnaś najwięcej uwagi okazać członkowi partnera. Okazuje się, że pieszczoty uszu, karku, pośladków czy sutków, również dostarczają mężczyźnie ogromną ilość przyjemności, a czasem wręcz mogą doprowadzić nawet do orgazmu.

Pieszcząc partnera musisz jednak wiedzieć, że nawet najbardziej czułe strefy wymagają pieszczot w odpowiednim rodzaju.  Gdzie sięgnąć, aby partner poczuł radość?

  • Usta – nie powinny nas zaskoczyć. Wszak każdy z nas lubi pocałunki. Jeżeli całujesz swego partnera namiętnie, mocno, nieco podgryzasz wargi, z całą pewnością taki wstęp będzie mu się bardzo podobał.
  • Uszy to także jedna z wrażliwych części ciała mężczyzny. Niemalże każdy facet lubi ich ssanie i podgryzanie. Kiedy dodatkowo mężczyzna słyszy Twój szybki podniecony oddech, jeszcze bardziej mu się to podoba.
  • Ramiona, kark, szyja i głowa to świetne punkty zanim przejdziesz do sedna sprawy. Masaż tych miejsc sprawi, że facet jeszcze bardziej się podnieci, odpręży a przede wszystkim jego ciało zareaguje jeszcze bardziej intensywnie. Najbardziej wrażliwym punktem jest jabłko Adama, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś pieściła go ze zdwojoną siłą.
  • Sutki to strefy erogenne, które działają niemalże na każdego faceta. Warto wykonać tutaj pocałunek motyla, czyli delikatnie muskać sutki rzęsami. Oczywiście świetnie sprawdzą się również mocniejsze i bardziej zdecydowane pieszczoty.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5