Może nieco niegrzecznie…ale za to jak przyjemnie!

Aneta R. 11 lipca 2016 0
Może nieco niegrzecznie…ale za to jak przyjemnie!

Materiały erotyczne, filmy, zdjęcia czasopisma. Mamy do nich powszechny dostęp, lecz wciąż czujemy wstyd i jeśli oglądamy robimy to w tajemnicy przed swoim partnerem. Dlaczego? Specjaliści twierdzą, że wspólne oglądanie filmów erotycznych, wcale nie jest sprośne, przeciwnie znacznie poprawia atmosferę w naszej sypialni.

Czy myślimy stereotypowo?

Wciąż mamy do czynienia z pewnym stereotypem, wedle, którego mężczyźni są bardzo podatni na bodźce wzrokowe, zaś kobiety reagują na dotyk i słowa. Współczesne badania dowodzą jednak, że kobiety tak samo jak mężczyźni podatne są na bodźce wzrokowe, dlatego oglądanie filmów erotycznych sprawia, że mają większą ochotę na seks i nie są bierne w łóżku. Zanim, więc pójdziecie do łóżka na pewno warto włączyć sobie ciekawą erotyczną dobranockę.

Pikanteria materiałów erotycznych

Wielu seksuologów, którzy zajmują się problemami małego libido mogą do swego życia seksualnego dodać dużej dozy pikanterii właśnie z pomocą filmów erotycznych. Zanim jednak włączymy taki film powinniśmy omówić tę kwestię z partnerem lub partnerką, aby nie czuli się zaskoczeni. Naturalnie większość z całą pewnością zgodzi się, że takie wydarzenie uprzyjemni nam po prostu seks a co najważniejsze zmieni do niego podejście, czyniąc go bardziej ekscytującym.

Rynek erotycznych materiałów

Bez wątpienia rynek erotycznych materiałów jest dziś bardzo bogaty. Setki zdjęć, filmów, opowieści, co sprawia, że nie możemy narzekać na brak świetnej zabawy. Na pewno dzięki temu w pełni zaspokoisz swoje i partnera preferencje. Im trafniejszy będzie wybór, tym większe podniecenie a co za tym idzie bardziej udany i namiętny seks. Mimo, że wielu uważa tego typu materiały za wstydliwe i sprośne, są one częścią naszego życia, odzwierciedlają nasze uczucia, pragnienia i fantazje. Tym samym wcale nie powinniśmy się ich wstydzić, lecz szepnąć słówko partnerowi będąc w sypialni.

Otwórz swój umysł i rozgrzej ciało, a spełnią się wasze największe erotyczne fantazje.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5