Najbardziej fantazyjne wibratory

Seksportal 9 maja 2018 0
Najbardziej fantazyjne wibratory

Wibrator jest jednym z najpopularniejszych gadżetów erotycznych i jednocześnie absolutnym niezbędnikiem wielu samotnych kobiet. Spora część urządzeń, jakie możemy spotkać w sex-shopach przypomina swoim kształtem męskiego członka lub pocisk. Nie brakuje również modeli o bardziej lub mniej fantazyjnym wyglądzie i rozmaitej kolorystyce. Oprócz kwestii wyglądu i rozmiaru, poszczególne modele urządzeń mogą w znaczący sposób różnić się od siebie sposobem działania oraz poszczególnymi funkcjami.

W sex-shopach możemy znaleźć zarówno bardzo proste modele, przeznaczone do penetracji pochwy, jak również urządzenia umożliwiające jednoczesną stymulację łechtaczki oraz punktu G. Co lepsze modele posiadają kilka trybów pracy, dzięki czemu pozwalają na regulację mocy drgań.

Mini wibratory

Oprócz wibratorów o standardowym rozmiarze, możemy znaleźć również urządzenia o miniaturowej wielkości. Doskonale nadają się do damskiej torebki, a co za tym idzie, można ich użyć w praktycznie każdych warunkach. Niektóre z nich mogą przypominać niewielki stylowy naszyjnik o podłużnym kształcie lub pomadkę do ust, dzięki czemu nie powinny one wzbudzać u przypadkowej osoby jakichkolwiek podejrzeń. Panie, które lubią czuć się przyjemnie niezależnie od okoliczności, mogą wybrać seksowne majteczki, kryjące w sobie specjalną kieszonkę na mini wibrator. Wibrująca bielizna to ciekawe rozwiązanie dla kobiet poszukujących ekscytujących wrażeń.

Fantazyjne modele

Wśród bardziej fantazyjnych urządzeń możemy znaleźć szeroką gamę urządzeń do stymulacji łechtaczki, które można zdalnie sterować, a także wibratory, przeznaczonych do stymulacji oralnej, które imitują ruchy języka. Z kolei panie, które same uwielbiają pieścić swoich partnerów oralnie, mogą wybrać niewielki wibrator do ust, który może idealnie sprawdzić się podczas zabaw z partnerem. W przypadku może sprawdzić się erotyczny fotel z wbudowanym wibratorem, który może zapewnić moc niezapomnianych wrażeń, co docenią w szczególności kobiety uwielbiające uprawiać seks na jeźdźca.

Źródło: porno-gwalty.pl

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5