Najbardziej gorące trendy w seksie 2016

Aneta R. 14 sierpnia 2016 0
Najbardziej gorące trendy w seksie 2016

Co w łóżku staje się najbardziej modne a co powoli odchodzi w przeszłość? Poznaj najnowsze i najbardziej gorące trendy w seksie.

Seks na tablicy

Przypinanie treści seksualnych na tablicach? Zdjęcia i filmy porno? Dlaczego nie! Obrazy tego typu budzą coraz większe zainteresowanie, zyskują wciąż rosnącą popularność. Jak wynika z przeprowadzonych badań aż 1/3 osób dorosłych w sieci w tym kobiet szuka właśnie treści erotycznych. A przecież lubimy przypinać foty idąc śladem znanych artystów.

A może mnie zwiążesz?

Już od kilku lat panuje trend niesamowitego, zmiennego seksu, który podkręcał będzie atmosferę w sypialni. Coraz większa ilość osób sięga więc po zabawki i akcesoria. Bicze, pejcze, opaski, kajdanki. Kobiety i mężczyźni otwierają się na erotyczne eksperymenty, zaś zanotowano aż 400 % wzrost sprzedaży erotycznych gadżetów.

Druga szansa?

Bierzemy przykład z gwiazd..rozstajemy się i wracamy..czy druga szansa jest pozytywną kwestią. Druga szansa staje się coraz modniejsza. Owszem zadajemy sobie pytanie czy warto dwa razy wchodzić do tej samej rzeki, lecz silny związek z bliską osobą, nawet pomimo rozstania warto odnowić.

Kobiety atakują

Dotychczas to mężczyźni wybierali partnerki wedle ich wyglądu. Dziś to kobiety atakują i to one twierdzą zgodnie, że męski wizerunek ma ogromne znaczenie. Kobiety coraz skuteczniej, niczym pumy walczą o swoich partnerów i budują nowe związki. Stają się więc stroną przeważającą, stroną która przestaje być bierna.

Późna inicjacja seksualna

Coraz częściej pragniemy zachować dziewictwo dla tego jedynego mężczyzny. Jeszcze kilka lat temu utrata dziewictwa dotyczyła nastolatków, dziś dwudziestolatki powstrzymują się przed pierwszą inicjacją seksualną. Trend ten możemy zaobserwować nie tylko w filmach i wśród aktorów czy piosenkarzy, ale także w życiu przeciętnego młodego człowieka.

Częstsze zdrady kobiet

Kobiety coraz częściej zdradzają. Jeszcze nie dawno była to domena mężczyzn, a dziś takie zachowania. Dlaczego? Może pragną poczuć się bardziej seksownie, poczuć swoją wartość? Każda z pań ma inny powód..

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5