Najlepsze pomysły na gorące Walentynki

Aneta R. 14 lutego 2018 0
Najlepsze pomysły na gorące Walentynki

14 luty – wyjątkowy dzień aby okazać sobie miłość.

Niestety każdego dnia, wśród ogromnej ilości obowiązków, często trudno nam znaleźć czas, aby okazać naszej drugiej połówce jak bardzo ją kochamy i jak bardzo jest dla nas ważna. Jednakże, zwłaszcza 14 lutego w Walentynki warto zatroszczyć się o nieco bardziej romantyczne chwile. Jak sprawić by Walentynki były dniem, który na długo pozostanie w naszej pamięci?

  • Własna Walentynka

Nie trudno kupić gotową kartkę z wierszykiem. O wiele trudniej zrobić swoje własne, ale jakże prawdziwe wyznanie. Przygotuj dla ukochanej osoby samodzielnie zrobioną kartkę. To będzie niesamowity prezent, który można przez wiele lat trzymać jako wyjątkową pamiątkę.

  • Przygotuj pyszną kolację

Niby to banalny pomysł, ale wspólna romantyczna kolacja jest znakomitą propozycją, aby razem spędzić Walentynki. Pomysłów kulinarnych może być wiele. Zdecyduj się na pizzę w kształcie serca, czy też czekoladowy szampan na deser.

  • Ulubione słodycze

Nie ma sensu kupować drogich prezentów. Wystarczy drobiazg w postaci ulubionych słodyczy partnera. Na pewno będzie zadowolony, że wybrałaś je specjalnie dla niego.

  • Bilety na mecz

Nie każda z Pań kocha sport, ale w tym wyjątkowym dniu warto zapewnić przyjemność swemu mężczyźnie. Świetnym prezentem są dwa bilety na mecz jego ulubionej drużyny. Będzie naprawdę bardzo zaskoczony, że chcesz razem z nim pooglądać sport.

  • Zaplanuj przyjemnie wolny czas

Szczególnie w Walentynki zadbaj aby wasz wspólnie spędzony czas był naprawdę przyjemny i wyjątkowy. Może odwiedzicie ulubiony salon masażu, pójdziecie do baru, albo na wieczorny spacer, lub do kina.

  • Kup zmysłową bieliznę

Najlepszym prezentem dla ukochanego będziesz Ty sama. Warto więc wyposażyć się na intymny wieczór. Możesz kupić seksowną bieliznę i zaprezentować się w niej partnerowi. Będzie to świetny wstęp dla udanej i gorącej nocy.

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5