Najpiękniejsza modelka w negliżu – to musisz zobaczyć! [GALERIA 18+]

Aneta R. 10 kwietnia 2017 0
Najpiękniejsza modelka w negliżu – to musisz zobaczyć! [GALERIA 18+]

Urodzona w październiku 1985 roku, pomimo, że przekroczyła już magiczną 30 – stkę Catrinel Menghia to wciąż najpiękniejsza modelka na świecie. Urodziła się w Rumunii, a niezwykła uroda i piękne zgrabne ciało, zapewniło jej przepustkę do świata mody.

Już w wieku 16 lat cieszyła się dużym zainteresowaniem producentów odzieży i bielizny, którzy chętnie zatrudniali ją do prezentacji swoich produktów. Także w wieku 16 lat otrzymała nagrodę trzeciego miejsca w konkursie „Supermodelka Rumunii” Forda. Wówczas w swoim rodzinnym kraju, w Rumunii, otrzymała nagrodę roku 2016.

Ten sukces bez wątpienia zapewnił jej przepustkę do osiągnięcia ogromnego sukcesu w świecie mody.

Taniec, muzyka i śpiew

Oprócz pasji występowania na pokazach mody, niemalże na całym świecie Catrinel kocha muzykę i śpiew. Rok po osiągnięciu sukcesu, w siedemnastym roku życia pojawiła się w muzyce Cerceii Tai Wideo, zespołu Krypton. Bez wątpienia jej piękny, melodyjny głos, wzbudził podziw fanów, ale zauroczeni byli także jej niesamowitym wyglądem, delikatną, piękną twarzą i smukłym ciałem.

Moda, pokazy i wyjazdy okazały się jednak ważniejsze. Swoją karierę Catrinel Menghia zaczęła robić właśnie w tej branży. Największe sukcesy odnosiła w latach 2009 – 2011, kiedy uznać ją można było, za jedną z najlepiej opłacanych modelek na całym świecie.

A co z życiem prywatnym gwiazdy?

Kilka nieformalnych związków i wreszcie ślub z emerytowanym włoskim piłkarzem Brambati. Po kilku latach małżeństwa, niestety rozpadło się i Catrinel Menghia uzyskała upragniony rozwód. Obecnie mieszka w Nowym Jorku, gdzie nadal pełni zawód modelki.

Ostatnimi czasy zdecydowała się na bardziej odważne zdjęcia, które niewątpliwie emanują seksualnością i erotyzmem. To właśnie je chcemy dziś zaprezentować.

 

 

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5