Najsilniejsze afrodyzjak dla mężczyzn – musisz ich spróbować!

Aneta R. 12 września 2016 0
Najsilniejsze afrodyzjak dla mężczyzn – musisz ich spróbować!

Owoce, warzywa, przyprawy są naturalnymi afrodyzjakami. Jednakże niektóre z nich szczególnie mocno działają na mężczyzn, dlatego warto przyjrzeć się im bliżej. Dlaczego? Odpowiedz jest prosta, aby stać się idealnym kochankiem!

Naukowcy ciągle badają skuteczność i moc, jaką na nasze życie seksualne mają afrodyzjaki. Są to środki, którym właściwości pobudzające nasze życie intymne przypisuje się od wieków. Afrodyzjaki to owoce, warzywa, przyprawy, czy też owoce morza. Wśród nich są takie, które działają na kobiety, mężczyzn bądź też na obie płci. Można je stosować i jeśli robimy to z umiarem na pewno nie zaszkodzą, lecz przeciwne sprawią, że będziemy królami w naszej sypialni.

Najsilniejsze z męskich afrodyzjaków – owoce morza

Już Casanova docenił ostrygi. Każdego dnia na śniadanie spożywał ich w ilości pięćdziesięciu sztuk. Miał racje, ponieważ znajduje się w nich cynk oraz inne związki, jakie to podnoszą poziom testosteronu. Podobne działanie mają również pestki słonecznika, czy mięso z indyka. Jeśli w naszym organizmie jest wysoka ilość testosteronu mamy większą ochotę na seks. Owoce morza, które podnoszą nasze libido, to także krewetki. W składzie zawierają cynk, potas, fosfor oraz magnez. Cenione są nie tylko za swoje właściwości, ale również wyrafinowany smak.

Niedoceniane przyprawy

W okresie średniowiecza gałkę muszkatołową stosowano, jako środek na poprawę potencji. Mężczyźni, którzy ją spożywali wyróżniali się większą ochotą na seks, a także cechowali bardziej udanym i satysfakcjonującym stosunkiem. Skutecznym męskim afrodyzjakiem jest również imbir. Najlepiej sięgnąć po świeży i surowy, ale suszony również ma podobne właściwości. Imbir sprawia, że doznania seksualne są większe. Wschodni mistrzowie zalecali połączenie imbiru z czosnkiem, miodem oraz goździkami. Mieszanka ta stosowana była, jako znakomity środek na potencję.

Skuteczne owoce

Naturalną Viagrą można nazwać arbuz. Spożywać trzeba go ze skórką, która może być zmiksowana, lub też w postaci soku. Już pół szklanki soku z arbuza podnosi ochotę na seks i sprawia, że jesteśmy bardziej skłonni na miłosne szaleństwa. Piersi Wenus, to określenie brzoskwiń i nic w tym dziwnego, albowiem od wieków działały kusząco na mężczyzn. W swoim składzie zawierają witaminy oraz mikroelementy, dzięki którym nie tylko wzmacniają męskie pożądanie, ale także sprawiają, że rozkosz trwa o wiele dłużej.

 

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5