Nasutniki – czyli nowa odsłona bielizny erotycznej

Seksportal 24 sierpnia 2018 0
Nasutniki – czyli nowa odsłona bielizny erotycznej

Erotyczna bielizna jest prawdziwym kobiecym afrodyzjakiem. Samo jej zakładanie kieruje wyobraźnię w stronę namiętnego wieczoru. Panie zawsze lubią wyglądać dobrze, a nagie ciało nie wyklucza eleganckich dodatków. Rynek akcesoriów erotycznych chętnie i szybko reaguje na te potrzeby wzbogacając ofertę sklepów z bielizną erotyczną o starannie wykonane produkty wysokiej jakości.

Piersi, czyli ulubiony element gry wstępnej

Podczas gry wstępnej piersi zapewniają przyjemność dla obojga partnerów. Dla mężczyzn – wizualną, dla kobiet – fizyczną. Piersi od wieków znane są jako kobieca tajna broń. Dobrze wyeksponowane potrafią błyskawicznie zachęcić partnera do igraszek. Sam ich widok sprawia, że mężczyzna jest gotowy do akcji. Co jeśliby do tego widoku dodać trochę pikanterii i zmysłowości przez użycie nasutników, eksponujących to co w piersiach najpiękniejsze – sutki. Jeśli Ty i Twój partner lubicie pieszczoty sutków warto wzbogacić swoje życie erotyczne za pomocą nasutników. Na rynku akcesoriów erotycznych cieszą się one coraz większą popularnością. W mało skomplikowany sposób zdobią ciało przyciągając wzrok partnera. Jest to gadżet idealny dla kobiet, które lubią biżuterię i eleganckie akcesoria erotyczne, a u mężczyzn z pewnością wywoła efekt „wow”!

Rodzaje nasutników

Istnieje wiele rodzajów nasutników. Każda kobieta może dopasować je do swojego charakteru i preferencji. Dla pań o delikatnych charakterach proponuje się naklejki na sutki w kształcie kokardek, serduszek lub gwiazdek, a dla odważniejszych – w kształcie litery „X”, błyskawicy, czy z elementami piór, frędzli, łańcuszków, a nawet ćwieków. Jest to fantastyczny dodatek do bielizny erotycznej, zwłaszcza biustonoszy z otwartymi miseczkami. Nasutniki można nosić także solo. Mimo, że utożsamiane są z przemysłem erotycznym i burleską dziś używa się ich zwykle w sypialnianym zaciszu. Z pewnością taki „strój” zaskoczy partnera.

Nieco pikantniej…

Jeżeli jednak od dodatków oczekujesz czegoś więcej i szukasz czegoś co wzmocni doznania fizyczne idealnymi akcesoriami przeznaczonymi do sutków mogą być klamerki lub pompki sutkowe. Dzięki naciskowi na delikatne fragmenty kobiecego ciała wzmacniają ukrwienie i tym samym wzmacniają odczuwanie przyjemności. Jeżeli nie boisz się wprowadzić do sypialni odrobiny perwersji i bólu takie seksowne dodatki idealnie podkręcą atmosferę. Gadżety na sutki mogą mieć różne formy i z myślą o wrażliwej skórze brodawek stworzone są z delikatnego materiału. Niektóre z nich posiadają nawet błyszczące obciążniki, za które partner może delikatnie pociągać stymulując przy tym piersi.

Niewiele osób wie, że same nasutniki spopularyzowane zostały przez pokazy burleski i striptizu. Dziś dostępne są dla każdego, w różnych wariantach cenowych. Są fascynującym elementem gry wstępnej, również jako delikatniejszy odpowiednik dla tematycznych przebieranek. Pikantne gierki zabijają nudę w związku i potęgują wrażenia. Może więc warto wypróbować je we własnej sypialni?

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5