Naturalne afrodyzjaki sposób na gorący seks i lepszą płodność

Aneta R. 30 maja 2016 0
Naturalne afrodyzjaki sposób na gorący seks i lepszą płodność

Czy jedzenie może stać się afrodyzjakiem, który nie tylko sprawi, że będziemy odczuwać większy popęd seksualny, ale także sprawi, że seks będzie gorący i niepowtarzalny? Idealnym przykładem może być Casanova, który dzięki czekoladzie kochać się mógł przez całą noc. Czekolada to nie jedyna tajemnica udanego seksu. Sprawdź, co jeść, aby zaskoczyć partnera w łóżku i przeżyć niesamowite doznania erotyczne.

Afrodyzjaki w Starożytności

Już w czasach starożytnych panowało przekonanie, że pewne produkty doskonale wpływają na płodność, zapewniają nam większy wigor seksualny i poprawiają doznania erotyczne. To z czasów starożytnych wychodzi się nazwa afrodyzjaków, od bogini miłości – Afrodyty. Jeśli stosowane były z umiarem pobudzały, zwiększały płodność oraz potencję.

Czekolada i wino?

Wino uważa się za najlepsze lekarstwo na stres, oraz sposób, aby nasze zmysły stały się bardziej wyostrzone. Jednakże warto mieć na uwadze, że nadmiar wina działa na odwrót, albowiem u pań może wywołać problem z nawilżeniem pochwy, zaś u mężczyzn z erekcją. Casanova miał rację z czekoladą, albowiem działa inaczej niż alkohol. Sporządzona z nasion kakaowca, zawiera w sobie teobrominie, która jak kofeina pobudza, sprawia, że zmniejsza się zmęczenie, zaś zwiększa ochota na seks.

Afrodyzjaki a aromaty

Szereg dań, które określane są mianem miłosnych ma wspaniały korzenny zapach. Ceniony jest anyżek, goździki, kardamon, czy też kolendra.

Ciekawostką jest to, że od dawna wierzono, że sukces w podbojach miłosnych mogą zapewnić trufle, które to mają zapach świńskich feromonów. Nie tylko ich zapach ma podtekst seksualny, albowiem działają one również pobudzająco, sprawiają, że skóra jest bardziej wrażliwa, zaś orgazm silniejszy.

Za bardzo silny afrodyzjak, szczególnie polecany kochankom uważa się także wanilię.

Afrodyzjaki wprost z roślin

Okazuje się, że najsilniej działającymi afrodyzjakami na panów są warzywa strączkowe. Z kolei kobietom warto polecić kokosy, poziomki i truskawki, ponieważ sprawiają, one, że są bardziej pobudzone.

Bez względu na pleć warto stosować też czekoladę.

 

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5