Od czego zależy jakość seksu? Nakładki na penisa

Seksportal 9 maja 2018 0
Od czego zależy jakość seksu? Nakładki na penisa

Jakość naszego życia seksualnego może być zależna od wielu różnych czynników, takie jak ogólne dopasowanie partnerów i ich temperamentów, poziomu libido, czy nawet poziomu naszej sprawności fizycznej. Takie czynniki jak wiek, stres czy nieodpowiednia dieta mogą również w znaczący sposób rzutować na jakość naszego życia seksualnego. Może być to szczególnie uporczywe dla mężczyzn, powodując problem z osiągnięciem pełnej erekcji.

W jakim celu stosować nakładkę na penisa?

W przypadku problemów z osiągnięciem maksymalnej erekcji lub problemów z utrzymaniem wzwodu, możliwe jest zastosowanie kilku sprytnych gadżetów, które pozwolą nam cieszyć się udanym seksem. W tym przypadku warto skorzystać ze specjalnej nakładki na penisa, która pomoże nie tylko wydłużyć i pogrubić członka, ale również pozwoli na jeszcze dogłębniejszą penetrację podczas seksu. Niektóre modele nakładek są wyprofilowane w taki sposób, ale skutecznie dotrzeć do punktu G, jak również mogą być wyposażone w specjalne wypustki, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie partnerce absolutnej rozkoszy. Inne modele mogą dodatkowo posiadać funkcje wibracji, jak również mogą powodować ucisk na jądrach w celu wzmocnienia wzwodu i przedłużenia stosunku, pozwalając osiągnąć maksymalne spełnienie obu partnerom.

Pierścienie erekcyjne

Ciekawym gadżetem, który może w dużym stopniu zintensyfikować jakość naszych doznań podczas stosunku jest pierścień erekcyjny. Większość dostępnych pierścieni, jakie znajdziemy w sex-shopach, wykonane są z silikonu lub materiału żelowego, który jest elastyczny i jednocześnie przyjemny w dotyku. Zastosowanie pierścienia erekcyjnego pozwala na zwiększenie erekcji oraz na skuteczne przedłużenie stosunku. Wiele modeli pierścieni posiada dodatkowo tryb wibracji, dzięki którym penetracja staje się jeszcze przyjemniejsza, zarówno dla niej jak i dla niego. Zastosowanie tego niewielkiego gadżetu może okazać się zaskakująco przyjemnym doświadczeniem.

Źródło: gej-porno.pl

Leave A Response »

CommentLuv badge
UA-41381763-5